На ділянці Сапетня – Гур’ївка чисто!

Наразі триває перший етап робіт з очищення дна окремих ділянок річки Південний Буг та повернення до проектних глибин 1991 року. Роботи стартували від с. Сапетня Миколаївського району у напрямку до с. Гур’ївка Новоодеського району.

Компанія «НІБУЛОН» не раз наголошувала на питанні відродження річок Дніпро та Південний Буг як основних судноплавних артерій України, в підтвердження чого був розроблений і представлений громадськості унікальний план відродження річкової логістики, що передбачав як будівництво компанією свого торгового (а в перспективі й пасажирського) флоту, так і проект із днопоглиблення даних річок, які через «безробіття» за часи незалежності обміліли, а дно значно покрилось мулом.

Трохи історії. У період до 1991 року вантажні перевезення річкою Південний Буг здійснювались суднами проекту «559» із м. Вознесенськ із завантаженням до 1500 тонн та баржами із зерном з осадкою 2,10 м й вантажопідйомністю 1400 тонн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 1996 р. 640 річку Південний Буг було віднесено до категорії судноплавних, а Європейською угодою про найважливіші внутрішні водні шляхи міжнародного значення від 1996 року її було включено в перелік внутрішніх водних шляхів міжнародного значення (Е40-02).

На сучасному етапі, в умовах ринкових відносин, існування потреби в розробленні та впровадженні найбільш вигідних (з економічної точки зору) логістичних схем, потенціал річки Південний Буг як транспортної артерії тільки підвищується.

І ось 16 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко, відвідуючи суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», особисто дав старт днопоглиблювальним роботам на річці Південний Буг. Менше ніж за тиждень роботи стартували!

Компанія «НІБУЛОН» неодноразово зверталась до Міністерства інфраструктури України з ініціативою (підкріпленою проектами) проведення спільними силами (з подальшою компенсацією фактичних витрат шляхом надання адресної знижки з певних видів портових зборів) робіт з поліпшення судноплавних умов ключових вітчизняних водних артерій – Дніпра та Південного Бугу. Розраховуючи на партнерські відносини із міністерством, нами було внесено 23 (!) ґрунтовних пропозиції. На жаль, у відповідь ми отримали відмову: державною установою було відхилено пропозиції щодо робіт на Дніпрі, а пропозиції стосовно Південного Бугу взагалі не були розглянуті!

Врешті-решт, після отримання всіх необхідних погоджувальних документів в державних органах у межах чинного законодавства, «НІБУЛОН» був змушений розпочати роботи із днопоглиблення Південного Бугу власними силами.

Метою робіт є очищення дна окремих ділянок річки Південний Буг та повернення до проектних глибин 1991 року, що дасть змогу збільшити обсяги вантажоперевезень водним транспортом та відродити пасажирське судноплавство в Миколаївській області.

Днопоглиблення проходитиме поетапно: перший – на ділянці м. Миколаїв – м. Нова Одеса; другий – на ділянці м. Нова Одеса – м. Вознесенськ.

Наразі триває перший етап. Роботи стартували від с. Сапетня Миколаївського району у напрямку до с. Гур’ївка Новоодеського району, із використанням техніки судноплавної компанії «НІБУЛОН» – земснаряда виробництва Фінляндії «Watermaster Classic 4 NBC 4006» продуктивністю по пульпі до 600 м³/год.

Багатофункціональна машина, змонтована на понтонах, використовує в роботі 500-літровий ківш та ріжучий землесос, з використанням магістрального пульпопроводу довжиною до 300 м. Важливо, що в роботі земснаряд є цілком автономним та самостійним: пересування по воді здійснюється зі швидкістю приблизно 4 вузли (7,4 км за годину) за допомогою власної рухової установки, а по суші – за допомогою рукояті екскаватора і задніх стабілізаторів, що нахиляються.

Загальна пройдена відстань, на якій вже виконано роботи, складає понад 11 км. Глибину суднового ходу на ділянці збільшено із 1,7 м до 2,4 м.

Загальний обсяг викинутої пульпи складає 6450 м³. Цікавий факт: для перевезення такої кількості пульпи необхідно задіяти два несамохідних судна проекту NBL-91!

Донні ґрунти, що виймаються з-під води, становлять із себе пісок та мул. Відповідно до проекту, вони укладатимуться в 17 спеціальних берегових відвалах, обвалованих огороджувальними дамбами, розташованими в береговій зоні річки у територіальних межах трьох районів (Вознесенського, Новоодеського, Миколаївського).

Наразі виконано виготовлення двох  таких відвалів, загальною площею 1000 м2, у які й здійснюється переміщення пульпи.

Необхідно відзначити, що в рамках посилення охорони природи, після рекультивації відвалів намитого ґрунту земельні ділянки повертатимуться в обіг шляхом саджання дерев, посівів трав тощо.

А ось загальний час, витрачений на роботи, можна умовно розділити на етапи: власне робочий період; підготовчий період (що включає перекладку магістрального пульпопроводу, переміщення земснаряда, налагоджувальні роботи та облаштування відвалів); період очікування (спричинений погодними умовами). Та навіть попри погодні примхи, екіпажами земснаряда вже відпрацьовано 408 годин, тобто 17 повних діб!

По завершенні першого етапу днопоглиблення компанія «НІБУЛОН» отримає змогу реалізовувати наступні схеми проведення суднового складу:

– від Варварівського мосту м. Миколаєва до с. Шостакове – буксир-штовхач з трьома несамохідними суднами;

– від с. Шостакове до м. Нова Одеса – буксир-штовхач з двома несамохідними суднами.

На водній магістралі Миколаївщини будуть використовуватися несамохідні судна проекту NBL-91 (осадка при завантаженні – 2,7 м; водотоннажність – 3 750 тонн; довжина – 90 м).

Реалізація вже першого етапу робіт із поліпшення судноплавних шляхів дасть змогу експлуатувати судна на р. Південний Буг, завантажуючи їх до проектної осадки!

Варто нагадати, що відповідно до проекту максимальна глибина суднового ходу доходитиме до 2,9 м. Довжина ділянки поліпшення судноплавних умов складе 31,3 км, а загальна довжина судноплавних шляхів на р. Південний Буг дорівнюватиме 102,2 км, що можна порівняти із караваном у 1135 несамохідних суден компанії!

Зважаючи на міжнавігаційний період, що розпочнеться у грудні цього року, роботи (попри їхню величезну трудомісткість) проводяться вахтовим методом, безперервно та не збавляючи темп. У компанії «НІБУЛОН» розуміють всю відповідальність взятих на себе зобов’язань перед громадою області. Південний Буг стане повноцінною судноплавною артерією та не асоціюватиметься із економічним та екологічним тягарем регіону!

Про подальший хід днопоглиблювальних робіт – у наших наступних матеріалах.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.