На Луганщині завершується будівництво нового елеваторного комплексу

У м. Сватове Луганської області завершуються загальнобудівельні роботи в рамках зведення компанією «НІБУЛОН» комплексу з приймання та відвантаження зернових та олійних культур на залізничний та автомобільний транспорт філії «Сватівська».

Дане підприємство будується в рамках оновленої інвестиційної стратегії розвитку компанії. Остання, зокрема, передбачає вирішення проблеми оптимізації транспортних витрат на доставку сільгосппродукції з окремих районів Донецької та Луганської областей.

Як завжди, «НІБУЛОН» реалізовує свою інвестиційну програму швидкими темпами. Так, перша виробнича нарада у м. Сватове відбулась 28 серпня, а вже 1 жовтня зразкове підприємство буде введено в експлуатацію.

На момент початку роботи, 1 жовтня, обсяг зберігання сільгосппродукції на унікальному та компактному підприємстві (площею трохи менше 2 га) складатиме 10 тис. тонн. А вже до 1 липня 2017 року обсяг буде збільшено до 25 тис. тонн. Окрім того, до цього моменту на підприємстві буде встановлено і сучасний сушарний комплекс.

Потужність відвантаження на залізничний транспорт складатиме понад 4 тис. тонн на добу.

Що стосується обладнання, то на підприємстві буде встановлено провідне обладнання найкращих світових виробників, зокрема «SCAFCO» (США), «Cimbria A/S» (Данія) та «Simatek A/S» (Данія). Очистку дощових вод, зібраних з території елеватора, буде забезпечувати сепаратор нафтопродуктів та проточне фільтруюче біоплато.

Серед задіяних на будівництві підрядних організацій – давні та перевірені часом партнери компанії «НІБУЛОН»: ПП «Трансвіт» (Чернігівська обл.); ТОВ «Астарта Млинелеваторбуд» (Харківська обл.); ТОВ «БК „Інтеграл“» (Львівська обл.); ТОВ «Будівельна компанія» (Дніпропетровська обл.); ТОВ «ВКФ „БУЛАТ“» (Чернівецька обл.); ТОВ «ВП „Бумер“» (Луганська обл.); ТОВ «Миколаївський завод залізобетонних виробів» (Миколаївська обл.); ТОВ «Полтаваспецмонтаж» (Полтавська обл.); ТОВ «Промбудколія» (Запорізька обл.); ТОВ «Промспецбуд» (Полтавська обл.); ТОВ «ЦКС Груп» (Дніпропетровська обл.).

Кількість новостворених постійних робочих місць сягне 55.

Це унікальне, компактне та дуже ефективне підприємство, переваги від роботи якого відчують всі аграрії Луганської області.

З першого дня своєї роботи новозбудований комплекс забезпечуватиме потребу в елеваторних ємностях у аграріїв Білокуракінського, Новоайдарського, Старобільського, Кремінського, Троїцького, Сватівського, Рубіжанського районів.

Варто відзначити, що комплекс буде орієнтований на безперервну перевалку збіжжя з українського сходу, а не на його тривале зберігання.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН