На урочистостях до Дня працівників сільського господарства Президент України звернув увагу на перешкоджання діяльності ТОВ СП «НІБУЛОН» з боку Мінтрансу, зокрема на заборону проходу судна «Preventer» до перевантажувального термінала компанії

25 листопада 2009 року в м. Києві відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства, за участі Президента України В.А. Ющенка, із святковим нагородженням лауреатів.

Як повідомлялося раніше, Указом Президента України № 927/2009 від 13.11.2009 за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу України, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства заступнику генерального директора компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» А.О. Вадатурському було присвоєне звання «Заслужений працівник сільського господарства». Почесне звання «Заслужений економіст України» отримала головний бухгалтер компанії С.О. Шуліка.

За сумлінну працю і високу професійність та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесну грамоту Кабінету міністрів України отримав директор філії «Біловодська» М.О. Ліманов.

25 листопада 2009 року у м. Києві відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства, за участі Президента України В.А. Ющенка, Прем’єр-міністра України Ю.В. Тимошенко, із святковим нагородженням лауреатів.

Під час урочистостей Віктор Ющенко виступив із привітальним словом до працівників аграрного сектора, а також висловив своє ставлення до урядової аграрної політики. Зокрема, до її слабких місць він відніс відсутність розвитку належної логістичної інфраструктури та спротив з боку урядовців тим підприємцям, які самотужки намагаються її розвивати.

«Уряд не сприяє тим підприємствам, які розвивають інфраструктуру, мало того, він активно чинить їм супротив. Я наведу приклад. ТОВ СП «НІБУЛОН» будує річкові термінали по Дніпру та елеватори, будує несамохідні судна, створюючи власний флот для транспортування зерна. Погодження щодо будівництва кожного такого об’єкта в уряді триває два роки. Уряд вдається до блокування відвантаження зернових. Так, вже тривалий час заблоковано проведення до перевантажувального термінала компанії судна «Preventer», не допомагають ані наради з цього приводу, ані звернення до Генерального прокурора, Прем’єр-міністра. Завдяки такій «допомозі» Україна може втратити контракт на поставку 60 тисяч тонн ячменю до Ірану».

Та виділив Президент і позитивні зрушення у вітчизняному сільському господарстві. «За останні роки кардинально підвищилась інвестиційна привабливість сільського господарства. Протягом 2005-2008 років обсяг капіталовкладень у галузь зріс майже втричі. З 2000 по 2008 роки обсяг залучених протягом року кредитів підприємствами агропромислового комплексу України зріс у 10 разів, а обсяг пільгових кредитів – майже у 20 разів».

«Переконаний, селянство здатне і повинне стати базовою основою для розвитку нашої країни і народу», – завершив Президент.
 
Пропонуємо Вашій увазі фоторепортаж з місця події.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН