Найбільші вітчизняні підприємства-виробники зерна обговорили проблемні питання українського експорту

7 червня 2012 року в Києві під головуванням Міністра закордонних справ України було проведено четверте засідання Ради експортерів України при МЗС України, за участі керівників найбільших в Україні підприємств-виробників зернових та олійних культур.

7 червня 2012 року в Києві під головуванням Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка було проведено четверте засідання Ради експортерів України при МЗС України, в якому взяли участь керівники найбільших в Україні підприємств-виробників зернових та олійних культур, а також продуктів їх переробки. У складі Ради участь у зустрічі взяв і заступник генерального директора з торгівлі ТОВ СП «НІБУЛОН» Андрій Вадатурський.

Учасники засідання обговорили ситуацію, що склалася останніми роками на світовому ринку зернових та олійних, визначили проблемні питання, пов’язані з експортом цих культур, а також продуктів їх переробки.

Окрему увагу під час засідання було приділено можливостям виходу українських підприємств на нові ринки збуту, у тому числі на ринки країн Азії, Близького Сходу, Африки та Латинської Америки.

Міністр зазначив, що зернове та олійне господарство традиційно відіграє ключову роль в агропромисловому комплексі країни та має суттєвий потенціал для розвитку, особливо в контексті намірів багатьох країн світу посилити власну продовольчу безпеку.

Костянтин Грищенко запевнив, що МЗС України через закордонні дипломатичні установи докладатиме якомога більше зусиль у сприянні виходу підприємств-експортерів зернових та олійних, продуктів їх переробки на нові ринки збуту та дав відповідні доручення структурним підрозділам Центрального апарату Міністерства.

Довідково: Рада експортерів при МЗС України була створена 15 березня 2011 р. На сьогодні до складу Ради входять провідні фінансово-промислові групи України, підприємства машинобудівної галузі, м`ясо-молочної галузі та агропромислового комплексу України. За час існування Ради МЗС України отримало більше 60-ти конкретних звернень з боку українських підприємств щодо виходу на нові ринки збуту. За результатами опрацювання близько 20-ти українських компаній здійснюють кроки з виходу на нові ринки збуту у країнах Латинської Америки, Близького Сходу та Африки.

За інформацією Урядового порталу

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.