Не зерном єдиним: «НІБУЛОН» транспортує водою український метал

21 квітня 2018 року з м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.) до порту «Южний» несамохідним судном NBL-002 була транспортована перша партія українського металу.

«НІБУЛОН» продовжує реалізацію масштабного інвестиційного проекту, мета якого довести обсяг перевезень річковим транспортом до 4 млн тонн на рік. Досягти цього показника компанія планує протягом найближчих двох років.

Щоб транспортувати такі обсяги вантажів потрібен новий потужний флот, який компанія «НІБУЛОН» зводить сьогодні на власному суднобудівно-судноремонтному заводі у м. Миколаєві – мало не єдиному в Україні підприємстві, що будує повнокомплектні судна. Практично кожного місяця із заводського сліпу на воду спускається нове, більше за розмірами і складніше за комплектацією, судно, і в найближчі роки флот компанії складатиме 100 одиниць.  

Така активна реалізація суднобудівної програми компанії є позитивним сигналом для українських металургів. І не лише тому, що для будівництва нових суден, які ходитимуть під українським прапором, використовується українська сталь. Відтепер «НІБУЛОН» береться і за організацію транспортування річкою української металопродукції.

Перевезення водою, окрім зерна, інших вантажів (будматеріалів, металу, овочевої продукції тощо) – це лише питання часу, вже давно говорили в компанії «НІБУЛОН». Так, минулого року всю Україну облетіла новина про херсонські кавуни, транспортовані «Нібулоніським» флотом до Києва. Цього року «НІБУЛОН» пішов далі, і тепер вантажний флот компанії перевозитиме річкою металопродукцію.

21 квітня 2018 року з м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.) до порту «Южний» несамохідним судном NBL-002 була транспортована перша партія українського металу ТОВ «Метінвест Шіппінг». Усього до кінця цього тижня до порту «Южний» буде поставлено 16 тис. тонн металопродукції.

Очікується, що переорієнтація перевезень металопродукції на судноплавні шляхи  дозволить зняти навантаження на залізницю і скоротити дефіцит рухомого складу на українському ринку. Річкові ресурси – величезний потенціал нашої країни, який дозволяє не тільки оптимізувати логістику, але й істотно знизити собівартість вантажоперевезень. Стратегія компанії «НІБУЛОН» з організації ефективної логістики водних перевезень є економічно доцільною і дружньою до навколишнього середовища.

Сьогодні, вперше в історії України, аграрна компанія займається відродженням вітчизняного судноплавства і суднобудування, даючи поштовх і іншим галузям економіки країни: промисловості, будівництву, металургії тощо. Реалізація інвестиційної програми компанії «НІБУЛОН» – це рушійна сила розвитку економіки України. 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.