«NIBULON-6» готується до спуску на воду

Суднобудівниками компанії продовжується підготовка до спуску на воду вже шостого буксира проекту POSS-115 – «NIBULON-6».

Після переведення судна до заводського пірсу на ньому стартуватимуть добудовчі роботи.

Окрім того, триває ревізія механізмів та виконання оздоблювальних і фарбувальних робіт на судні «NIBULON-5». Найближчими днями їх буде завершено – і буксир буде прийнято на відповідний клас Регістру судноплавства України.

Незабаром на нашу компанію очікує велике суднобудівне свято! В один день відбудуться урочистості з нагоди введення в експлуатацію буксира «NIBULON-5», спуску на воду для добудовчих робіт буксира «NIBULON-6», а також закладки серії мілкосидячих буксирів проекту POSS-121.

А наразі до вашої уваги суднобудівний прогрес щодо буксира «NIBULON-6», загальна готовність якого вже сягнула майже 60 %.

1. У машинному відділенні завершено монтаж головних двигунів, ведеться монтаж дизель-генераторів та насосів, триває підготовка до монтажу ґвинто-рульових колонок.

2. Ходова рубка зафарбована проміжним шаром та готується до установки на колону підйому.

3. Фінішувало фарбування підводної частини корпусу судна, триває фарбування цистерн баластної та мийної води.

4. Продовжується монтаж труб у цистернах і машинному відділенні судна.

5. Головний розподільний щит та щит аварійно-попереджувальної сигналізації завантажені в щитове приміщення, триває їх монтаж. У приміщеннях на верхній палубі готуються до завантаження аварійні дизель-генератор та розподільний щит, а також центральний кондиціонер.

6. У приміщеннях житлового контуру розпочато укладання ізоляції, невдовзі буде розпочато залиття підлоги бетоном.

7. У носові упори судна прийнято цементний баласт.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН