«НІБУЛОН» будує вже третій паливозаправний пункт для власного користування

Сьогодні у м. Хмільник Вінницької області в самому розпалі будівництво найбільшого серед інших аналогічних об’єктів компанії паливозаправного пункту для власного користування і забезпечення потреб у нафтопродуктах.

Минулого року керівництвом компанії було прийнято рішення про будівництво трьох паливозаправних пунктів для власного користування. І уже сьогодні два з них успішно працюють на території філій «Кременчуцька» (Полтавська обл.) та «Сватівська» (Луганська обл.), забезпечуючи бункерування флоту компанії, заправку автотранспорту для потреб філій, що задіяні у вирощуванні сільськогосподарських культур. Введення в експлуатацію цих інфраструктурних об’єктів дозволило вдвічі скоротити строки доставки нафтопродуктів у відповідні регіони.

Відразу після отримання компанією всіх необхідних дозвільних документів від Державної архітектурно-будівельної інспекції генеральний підрядник ПП «Будремкомплект» приступив до будівельних робіт третього паливозаправного пункту в м. Хмільник (Вінницька область), де також розташована одна з виробничих філій ТОВ СП «НІБУЛОН».

Ця заправна станція для забезпечення власних потреб стане найбільшою серед інших аналогічних об’єктів компанії, адже має 5 резервуарів по 75 куб. м, загальний об’єм одночасного зберігання пального на підприємстві становитиме  375 куб. м. Також об’єкт буде оснащено зливною залізничною естакадою з можливістю одночасного зливу двох залізничних цистерн; паливозаправною колонкою для автотранспорту; острівцем наливу в автоцистерни.

Наразі на будівельному майданчику в Хмільнику команда ПП «Будремкомплект» уже виконала монтаж 5 резервуарів для пального й технологічного обладнання підземних резервуарів, завершено роботи й зі встановлення металоконструкцій залізничної естакади, збудовано зливну каналізацію, що призначена для відведення дощових і талих вод з майданчику паливозаправного комплексу. Добігають кінця  роботи з монтажу електричних мереж.

Сьогодні активно ведуться роботи зі встановлення технологічного обладнання: стояка наливу в автоцистерни, пристрою нижнього зливу й фільтрів на залізничній естакаді та технологічних трубопроводів. Тривають роботи з виготовлення конструкцій навісу острівця наливу дизельного пального в  автоцистерни, після чого розпочнеться їх монтаж. Паралельно з цим встановлюються автоматичні системи, блискавкозахист тощо. Відбувається монтаж операторської. Також розпочалися роботи з благоустрою території.

Будівництво паливозаправних пунктів для власного користування – це значний крок компанії на шляху до розбудови ефективної логістичної системи. Робота цього об’єкту у Хмільнику дозволить прискорити термін доставки нафтопродуктів автомобільними і залізничними шляхами на філії компанії центрального та західного регіонів країни та зменшить логістичні витрати. Можливість зберігати дизельне пальне на власних паливозаправних комплексах – це значна кількість переваг як для компанії, так і для усіх наших партнерів. Серед основних – оптимізація шляхів доставки пального з переорієнтацією на залізничний транспорт, що призведе до зменшення обсягу перевезень автошляхами та сприятиме зниженню їх завантаженості, здешевлення перевезень зернових вантажів й, відповідно, підвищення закупівельних цін на зерно.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.