«НІБУЛОН» є гарним прикладом перспективної та сучасної України», – Міжнародна фінансова корпорація

26 січня 2018 року підприємства компанії «НІБУЛОН» з робочим візитом відвідала Міжнародна фінансова корпорація (МФК), член Групи Світового банку.

У 2017 році Міжнародна фінансова корпорація надала компанії «НІБУЛОН» довгострокове фінансування в розмірі до 110 млн доларів США, зокрема на сприяння зміцненню інфраструктури, що пов’язана з агросектором, зниження втрат врожаю і підвищення глобальної продовольчої безпеки. У рамках цієї співпраці в листопаді 2017 року компанія «НІБУЛОН» розпочала будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала у Миколаєві ємністю близько 43 тис. тонн. Кошти також спрямовані й на будівництво флоту та реконструкцію потужностей суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН».

 Саме ці об’єкти сьогодні відвідав головний спеціаліст з питань навколишнього середовища МФК Нільс К. Вестергаард разом  з генеральним директором компанії «НІБУЛОН» Олексієм Вадатурським, заступниками та провідними фахівцями підприємства, аби переконатися – інвестиційний проект компанії «НІБУЛОН» реалізується вчасно та в повному обсязі.

«За останні роки я побачив, що «НІБУЛОН» демонструє гарний приклад перспективної та сучасної України. Ваша компанія вражаюча й має чудовий вигляд. Чесно кажучи, коли я раніше вперше побачив суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», він був у незадовільному стані. Сьогодні я бачу сучасний та дуже активний виробничий процес, і я радий бачити такі зміни. Об’єм роботи, який ви можете виконати тут за короткий період часу, вражає. Компанія«НІБУЛОН» беззаперечно є прикладом успішного ведення бізнесу в Україні»,  – зазначив Нільс К. Вестергаард.

МФК та компанію «НІБУЛОН» об’єднує багаторічна співпраця. За словами голови представництва МФК в Україні Олени Волошиної, завдяки таким компаніям, як «НІБУЛОН», лідерам українського агробізнесу, Україна вже сьогодні посідає своє гідне місце в рішенні проблеми щодо глобальної і продовольчої безпеки. «НІБУЛОН» побудував суперефективний, надзвичайно гарний соціально відповідальний бізнес. Він створює та забезпечує робочі місця тисячам фермерів, які з ним співпрацюють. Компанія побудувала бізнес, який може залучати правильні серйозні іноземні інвестиції, які так потрібні нашій країні.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН