«НІБУЛОН» і АТ «Райффайзен Банк Аваль» обговорили перспективи подальшої співпраці

25 травня 2012 р. відбулась зустріч керівництва АТ «Райффайзен Банк Аваль» і компанії «НІБУЛОН». Метою зустрічі стало обговорення перспектив співпраці підприємства з банком.

25 травня 2012 р. відбулась зустріч керівництва АТ «Райффайзен Банк Аваль» і компанії «НІБУЛОН». Метою зустрічі стало обговорення перспектив співпраці підприємства з банком.
 
Компанію «НІБУЛОН» і АТ «Райффайзен Банк Аваль» сьогодні об’єднує активна співпраця. Кредитна лінія банку спрямована на забезпечення інвестиційної і торгової діяльності аграрної компанії. 
 
У зустрічі взяв участь особисто генеральний директор компанії «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський, а також начальник фінансового відділу Андрій Михайлюк. Делегацію АТ «Райффайзен Банк Аваль» очолила Головний ризик-менеджер Банку, Заступник Голови правління АТ «Райффайзен Банк Аваль» Наталія Гуріна.
 
Комплекс проблем, з якими стикається сьогодні компанія «НІБУЛОН», пов`язаний із різними сферами українського бізнесу: сільгоспвиробництвом, експортом, суднобудуванням і судноплавством, будівництвом, логістикою тощо. Тож робота компанії є серйозним досвідом для вивчення і прогнозування потенційних фінансових ризиків в українській економіці. 
 
Партнерами були обговорені можливості подальшої співпраці, шляхи розвитку інвестиційної привабливості та с/г сектору країни, а також проблеми, з якими стикаються сьогодні суб’єкти аграрного ринку.
 
У рамках зустрічі керівництво АТ «Райффайзен Банк Аваль» відвідало перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві.
 
Гості мали змогу оглянути найсучасніший в Україні триповерховий лабораторно-адміністративний корпус, що був введений в експлуатацію у березні 2011 року; на власні очі побачили процес відшвартування судна від причалу термінала; ознайомились з унікальною логістичною інфраструктурою підприємства.
 
Довгорічна співпраця потужної установи і лідера зернового ринку України є підтвердженням бездоганної репутації компанії «НІБУЛОН» як стабільного і надійного партнера, що, незважаючи на будь-які перешкоди, реалізує програму по відродженню Дніпра та розвитку зернової інфраструктури України.

 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН