NIBULON MAX в дії

За чотири місяці роботи самохідний плавучий кран проєкту П-140 відвантажив на експорт близько 600 тисяч тонн сільгосппродукції.

За цей період NIBULON MAХ продемонстрував успішну роботу як в умовах порту, так і на відкритому рейді в морі. У власних вантажних трюмах перевозив збіжжя від перевантажувального термінала в м. Миколаїв на зовнішній рейд Миколаївського морського порту, самостійно обслуговуючи їх, проводив вантажно-розвантажувальні роботи. З жовтня 2019 року самохідний плавкран уже перевантажив на експорт продукцію з більше ніж 150 несамохідних суден компанії.

NIBULON MAХ – флагман «НІБУЛОНівського» флоту. Його потужності дозволили за чотири місяці роботи досягнути майже таких результатів з перевалки сільгосппродукції, над якими протягом аналогічного періоду працювали три плавучі крани компанії – самохідний «Святий Миколай» та несамохідні «Нібулонівець» і «Нібулонівець-2». Завдяки роботі 140-метрового судна сьогодні «НІБУЛОН» активно збільшує обсяги перевалки в морі без залучення сторонніх плавкранів. А це суттєве підсилення для нарощення експортного потенціалу країни й свідчення успішності реалізації програми компанії з відродження українського судноплавства. 

За підрахунками фахівців компанії, NIBULON MAХ підвищить річні обсяги перевалки вантажів флотом на 2–3 млн тонн, збільшивши обсяги перевалки вантажів безпосередньо флотом компанії до 5–6 млн тонн на рік. 

NIBULON MAX обладнаний двома повноповоротними вантажними кранами типу CBG360 від німецької фірми Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH продуктивністю – 18 000 тонн/добу з максимальною вантажопідйомністю 45 тонн й максимальним вильотом стріли – 36 м та двома вантажними трюмами з люковими закриттями вантажомісткістю 13 400 куб. м. Також 140-метровий плавкран є найдовшим крановим судном класу «річка-море» під державним прапором, збудованим за останні 25 років незалежності України, та найбільшим замовленням суднобудівного заводу «НІБУЛОН».

Наразі судно працює біля перевантажувального термінала для перевалки зернових та олійних культур компанії у Миколаєві, де здійснює завантаження закордонного судна кукурудзою.

Нагадаємо, у перший рейс NIBULON MAX вирушив 10 жовтня 2019 року, коли на перевантажувальному терміналі у Миколаєві судно вперше було завантажене кукурудзою нового врожаю.

Новини з теми

NIBULON MAX: результати та перспективи

NIBULON MAX: результати та перспективи

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.