«НІБУЛОН» на відміну від багатьох підприємств не боїться приймати на роботу молодих фахівців і робити з них справжніх професіоналів»

17 липня 2012р. перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» (м. Миколаїв) відвідали ректор Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ) Богдан Єгоров та завідувач кафедрою автоматизації виробничих процесів ОНАХТ Віктор Хобін.
17 липня 2012р. перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» (м. Миколаїв) відвідали ректор Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ) Богдан Вікторович Єгоров та завідувач кафедрою автоматизації виробничих процесів ОНАХТ Віктор Андрійович Хобін.
 
Візит таких гостей став приємною подією для генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського. Адже він є випускником Одеського технологічного інституту ім. М.В. Ломоносова (нині ОНАХТ).
 
Керівник компанії «НІБУЛОН» з радістю ознайомив делегацію з роботою підприємства та термінала. Гості завітали у сучасну хіміко-технологічну лабораторію та побачили, яким чином проводяться аналізи сільськогосподарської сировини, води, ґрунтів та повітря. Крім того, вони стали свідками завантаження зерном судна, що прямуватиме до Єгипту, а також отримали змогу побачити власні несамохідні судна компанії та навіть піднятись у капітанську рубку буксиру компанії «НІБУЛОН».
 
Представники  ОНАХТ висловили своє захоплення рівнем  технічної оснащеності підприємства, вартістю надсучасного обладнання, наявністю власного флоту компанії, а також ландшафтним дизайном термінала. Побачивши два куполи-зерносховища ємністю по 50 тис. тонн зерна і діаметром по 64 м кожен, гості звернули увагу на унікальність та складність інженерної конструкції.  
 
Слід зазначити, що враження викликала не лише технічна складова, а й культура та умови праці, що створені на підприємстві – у кожній деталі відчувається повага до людини.
 
«З Олексієм Опанасовичем ми знайомі ще зі студентської пори – адже я також у 1971 році закінчив Одеський технологічний інститут ім. М.В. Ломоносова, - ділиться враженнями завідувач кафедрою автоматизації виробничих процесів ОНАХТ, доктор технічних наук, професор  Віктор Хобін. - Я був свідком створення цього термінала, бачив етапи його розвитку, але те, що ми побачили сьогодні не може не вразити – настільки тут все гармонійно та єдино. Я з впевненістю можу сказати, що лише людина, яка на всі 100% віддана своїй справі, по-справжньому любить те, чим займається, може створити таке підприємство. Не вистачає слів, аби висловити своє захоплення Олексієм Вадатурським – цією великою людиною, великим керівником і справжнім Героєм».
 
Своє захоплення висловив також і ректор ОНАХТ Богдан Єгоров: «За 109 років свого існування наша академія підготувала понад 65 тисяч фахівців для харчової та зернопереробної промисловості і ми пишаємося тим, що Олексій Опанасович Вадатурський є випускником саме нашого навчального закладу. Незважаючи на те, що компанію «НІБУЛОН» було засновано не вчора, Олексій Опанасович йде у ногу з часом та постійно впроваджує нові технології. Мене вразило те, що ми побачили сьогодні. Я з впевненістю можу заявити, що термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» є унікальною інженерною спорудою, адже я бачив багато підприємств не лише на території України, а і за її межами».
 
Богдан Вікторович висловив своє щире захоплення, тим що на відміну від багатьох підприємств, керівник «НІБУЛОНа» не боїться приймати на роботу молодих фахівців, навчати їх на базі свого підприємства та робити з них справжніх професіоналів. Ректор ОНАХТ запросив Олексія Вадатурського у найближчий час відвідати рідну академію з тим, аби поспілкуватись зі студентами та викладацьким складом: «Олексій Опанасович передає свій професійний досвід, свої знання молодим фахівцям. Але я вважаю, що в цієї унікальної людини можуть повчитись і наші викладачі».
 
«Мистецтво виробництва хлібу є одним із найпочесніших. Приємно усвідомлювати, що у нас є люди, які оволоділи цим мистецтвом у повній мірі. Адже у світі існує нагальна проблема нестачі зерна, хліба. Хотілося б подякувати Олексію Опанасовичу також за те, що він створив таке підприємство саме на території нашої держави, саме в тому регіоні, який завжди був відомий як хліборобний край,» - підсумував Богдан Єгоров.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН