«НІБУЛОН» оновлює парк вантажного автотранспорту

Днями «НІБУЛОН» та «Сканія Україна» підписали угоду про постачання 30 вантажних автомобілів Scania R450.

Оновлення автопарку є складовою забезпечення стабільного експорту «НІБУЛОНу». У даному випадку йдеться про нарощування логістичного потенціалу з транспортування збіжжя наземними шляхами.

З огляду на переорієнтацію ланцюгів експорту під час війни та майже повну втрату річкової навігації логістичний напрям «НІБУЛОНу» змушений використовувати комбіновані маршрути, які включають транспортування збіжжя вантажним автотранспортом. При цьому компанія залишається вірною своїм принципам: максимально зменшувати навантаження на автошляхи та мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Саме тому транспортування вантажним автотранспортом здійснюється на короткому плечі до елеваторів з наявними потужностями відвантаження на залізничний транспорт.

««НІБУЛОН» має тривалу історію партнерства з компанією Scania. Ми співпрацюємо з 2012 року і знаємо, що автомобілі цього виробника вирізняються за показниками ефективності та екологічності. Зараз, у цей складний час для нашої країни, ми вдячні, що наш партнер – компанія Scania, йде назустріч та докладає максимум зусиль, щоб забезпечити потреби «НІБУЛОНу» в надійному автотранспорті», – зазначив Сергій Калкутін, директор з логістики «НІБУЛОНу».

У свою чергу Генеральний директор ТОВ «Сканія Україна» Хокан Йюде відзначив, що компанія пишається партнерством з «НІБУЛОНом».

«Ми раді бути причетними до реалізації важливої мети – забезпечення експорту продовольства в інтересах економіки України та всесвітньої продуктової безпеки», – зазначив Хокан Йюде.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.