«НІБУЛОН» отримав нагороду від ЄБРР за екологічні та соціальні інновації

Європейський банк реконструкції та розвитку визнав компанію «НІБУЛОН» бронзовим призером у категорії «Екологічні і соціальні інновації» з інвестиційною програмою щодо розширення та модернізації зернової логістичної інфраструктури шляхом подальшого розвитку перевезень зерна внутрішніми водними шляхами.

Номінантів премії обирали серед усіх клієнтів банку з усіх країн, де представлена фінансова установа.

Так, протягом останніх 10 років ЄБРР нагороджує своїх кращих клієнтів за видатні досягнення в галузі управління зміною клімату та сталої енергетики, а також сприяння підвищенню екологічної і соціальної  ефективності. Цього року золоті, срібні та бронзові нагороди були представлені в чотирьох категоріях: «Стала енергетика», «Стійкість до  змін клімату», «Кращі екологічні і соціальні практики» та «Екологічні і соціальні інновації». Варто зазначити, що кількість заявок цьогоріч була рекордною – 55, які розглядало та оцінювало компетентне незалежне журі.

У рамках інвестиційного проекту компанії  з відродження річок Дніпро та Південний Буг як судноплавних транспортних артерій України «НІБУЛОН» створює власну логістичну систему з метою зменшення залежності від зовнішніх факторів, зниження рівня ризиків у господарській діяльності. Розширення власної логістичної системи забезпечило компанії «НІБУЛОН» такі конкурентні переваги: зручність, легкість і гнучкість, маневреність, оперативність та якість доставки вантажу. Уже сьогодні «НІБУЛОН» транспортує 2,3 млн тонн зерна на рік річками України, а в найближчі роки об’єм водних перевезень збільшиться до 4 млн тонн.

Найближчими роками логістику компанії практично повністю буде переорієнтовано на водний транспорт. З цією метою «НІБУЛОН» масштабно реконструює власний суднобудівно-судноремонтний завод, після завершення чого він буде найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним з найкращих в Європі, а також збільшує флот компанії, будуючи все нові і більш складні проекти.

Зазначимо, що престижну нагороду від Європейського банку реконструкції та розвитку ТОВ СП «НІБУЛОН» отримує вже не вперше. Так, у 2011 році ЄБРР визнав компанію переможцем Української програми підвищення енергоефективності (UKEEP). Загалом же успішна співпраця з одним із провідних фінансових інститутів світу триває з 2010 року.

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.