«НІБУЛОН» отримав високу оцінку та визнання реалізованих ініціатив

Компанія «НІБУЛОН» відзначена почесною грамотою Американської торговельної палати в Україні за лідерство в період кризи, підтримку економіки та населення України, а також виняткову стійкість під час спалаху COVID-19.

«НІБУЛОН» системною та комплексною діяльністю доводить, що досягнення поставлених цілей, сприяння розвитку економіки держави й системність у сфері соціальної відповідальності можливі навіть у такі складні часи, коли вся планета бореться з пандемією.

У період коронавірусної кризи ми продовжили реалізовувати наш патріотичний інвестиційний проєкт. З дотриманням усіх заходів безпеки за три місяці ми збудували нове високотехнологічне підприємство на Дніпропетровщині – річковий перевантажувальний термінал філії «Зеленодольська» потужністю одночасного зберігання зернових 76 тис. тонн. У економічно непростий час ми створили 1500 робочих місць для будівельників з 73 різних організацій зі всієї України та завдяки роботі нового підприємства близько 100 постійних робочих місць у регіоні.

Разом із цим ми продовжили зводити найсучасніший флот, не збавляючи темпів розвитку у національному суднобудуванні. Завершено будівництво лінійки з шести сучасних 90-метрових несамохідних суден проєкту NBL-90. А ще ТОВ «Суднобудівно-судноремонтний завод «Нібулон» розпочав роботу над новим суднобудівним проєктом В5000М, і перше замовлення уже спущено на воду.

Протягом усього періоду пандемії ми працювали не лише безпечно, а й результативно, підтримуючи економіку країни. Ми досягнули нових рекордів у водних вантажних перевезеннях, стали лідерами рейдової перевалки, збільшили кількість укладених договорів на внутрішньому ринку для підтримки вітчизняного агровиробника, налагодили нові торговельні зв’язки з іншими країнами світу, продемонстрували нові рекорди у агровиробництві, успішно й цілком безпечно провели уже п’ятий сезон водних пасажирських перевезень та багато іншого.

Паралельно з цим як соціально відповідальна компанія ми наполегливо і оперативно працювали над розвитком галузі охорони здоров’я України, інвестувавши у медичну галузь близько 100 мільйонів гривень. Реалізований компанією масштабний проєкт охопив увесь процес тестування та лікування хворих на коронавірус усіх верств населення, дорослих і дітей міста Миколаєва, Миколаївської та інших областей України. У цьому напрямі за останні декілька років силами компанії:

- передано власне обладнання Миколаївському обласному лабораторному центру МОЗ України, що дозволило проводити 400 аналізів на добу щодо наявності/відсутності коронавірусу в людини методом ПЛР. 80% ПЛР-тестувань в області зроблено на обладнанні компанії;

- збудовано 4 кисневі станції, які забезпечують важкохворих більше 200 куб. м кисню на годину;

- проведено кисневі мережі та підключено до них близько 400 ліжок пацієнтів;

- створено комфортні умови у 50 палатах для майже 100 пацієнтів (ремонт, меблі, індивідуальні санвузли, телевізори, кнопки виклику медперсоналу, система зв’язку та т.п.), а також багато іншого.

Ми щиро дякуємо за високу оцінку та визнання реалізованих нами ініціатив. Не спиняємось і надалі працюємо для рідної країни, для її економічного розвитку, для покращення рівня життя та найголовніше – для збереження здоров’я кожного українця.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.