«НІБУЛОН» передав унікальне діагностичне обладнання Миколаївській обласній лікарні

05 жовтня 2015 року компанія «НІБУЛОН» презентувала Миколаївській обласній лікарні діагностичне обладнання японського виробництва. З фахівцями гастроцентру лікарні зустрілося керівництво компанії «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором, Героєм України Олексієм Вадатурським.

Придбана компанією «НІБУЛОН» ультразвукова діагностична система ProSound а7(Hitachi ALOKA Medical, Японія) та відеогастроскоп Evis Exera GIF-Q150 (Olympus Medical Systems Corp., Японія) – це професійне багатопрофільне обладнання. Загальна вартість обладнання – більше 275,46 тис. дол. Завідувач гастроцентру, обласний позаштатний гастроентеролог, Заслужений лікар України Володимир Лучний висловив вдячність компанії «НІБУЛОН» за системне забезпечення передовим обладнанням такого рівня:

«Таких апаратів в Україні тільки шість, і це єдиний апарат на півдні нашої країни. Ультразвукова система Hitachi ALOKA Medical включає передові розробки, дозволяє проводити будь-які види обстежень і отримувати високоякісне зображення завдяки використанню новітніх технологій математичної обробки ультразвукового сигналу, – підкреслив Володимир Лучний. – Даний апарат здатний прорахувати навіть швидкість кровотоку в артеріях печінки, підшлункової залози, нирок, щитовидної залози, що дозволяє нам відразу встановити хворіє орган чи ні. Обладнання має черезстравохідний датчик для обстеження серця, який дозволяє крізь вушко передсердя знайти тромб. Це єдиний апарат з такими можливостями в м. Миколаєві. Дане обладнання дозволяє в середньому в день обстежувати 30 чоловік, це 5,4 тис. осіб за півроку».

Другий подарунок компанії «НІБУЛОН» – відеогастроскоп Evis Exera – також значно випереджає своїх попередників. «Це немов порівняти старий чорно-білий телевізор та сучасний плазмовий», – зазначив Володимир Лучний. Даний апарат використовується для діагностики утворень стінки стравоходу, шлунка, дванадцятипалої та товстої кишки. Тонкий, діаметром всього 9,2 мм, ендоскоп має на кінці відеокамеру і забезпечує виведення на екран високої якості зображення, яке потім зберігається на електронному носієві.

«Думаю, що це обладнання у ваших умілих руках принесе велику користь громаді», – підкреслив Олексій Вадатурський. Керівник компанії «НІБУЛОН» висловив глибоку вдячність лікарям за співпрацю в організації в області безкоштовних медичних оглядів, завдяки яким жителі населених пунктів, де працює «НІБУЛОН», зокрема орендодавці і працівники компанії, мали можливість пройти медичне обстеження безпосередньо у своїх селах: «Це велика допомога для селян, тому переконаний, що ми разом продовжуватимемо таку практику і надалі, адже від вас, справжніх фахівців, залежить кваліфіковане обстеження людей». 

Співпраця Миколаївської обласної лікарні і компанії «НІБУЛОН» має багаторічний і системний характер. У 2010 році колектив отримав від компанії ендоскопічний апарат «Olympas GIF-E»; у 2011 році – апарат ультразвукової терапії «Soleo Sono», у січні 2012 року – фізіотерапевтичне відділення лікарні отримало сучасний електротерапевтичний апарат «Soleo Galva».

За словами заступника генерального директора компанії з будівництва Сергія Беседіна, «НІБУЛОН», як соціально відповідальне підприємство, незважаючи ні на що, завжди допомагала лікарням, школам, дитячим садочкам не тільки Миколаєва, але усіх регіонів, в яких знаходяться підприємства компанії «НІБУЛОН».

«Компанія «НІБУЛОН» на системній основі багато років поспіль створює фундамент для сучасної медицини Миколаєва і Миколаївської області, передаючи обладнання до закладів охорони здоров’я. Завдяки цій підтримці мешканці міста і області отримують змогу на найвищому технологічному рівні, фактично за європейськими стандартами отримувати медичну допомогу і підвищувати якість охорони здоров’я», – прокоментував благодійну ініціативу компанії присутній на заході заступник генерального директора з правових і економічних питань Андрій Васильєв.

За словами Олексія Вадатурського, компанія «НІБУЛОН» працює не задля піару, а за покликом совісті, від серця, будуючи соціально-партнерські відносини з громадою міста і області, в якій живемо і працюємо: «Тому сьогодні я прийшов до вас з нашою командою кандидатів у депутати до міської та обласної рад. Ми разом прийшли до вас передати нове діагностичне обладнання від імені нашого колективу. Це люди, які будуть на ділі піклуватися про стан охорони здоров’я в нашій області».

Олексій Вадатурський особисто представив всіх кандидатів до обласної ради: заступника генерального директора з правових та економічних питань Андрія Васильєва (ТВО № 55 – м. Миколаїв, мкрн Тернівка, Матвіївка, Північний), заступника генерального директора з сільськогосподарського виробництва Костянтина Хмельницького (ТВО № 48 – м. Миколаїв, Корабельний район), заступника генерального директора з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства Андрія Воліка (ТВО № 51 – м. Миколаїв, Ленінський район, мкрн 13 Лінія), заступника генерального директора з будівництва Сергія Беседіна (ТВО № 47 – м. Миколаїв, Корабельний район) і начальника відділу орендних відносин Надію Боднар (ТВО № 40 – Снігурівський район); та Миколаївської міської ради: директора суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» Дмитра Горбенка (ТВО № 13 – Заводсьний район), заступника генерального директора з торгівлі та логістики Олександра Григоренка (ТВО № 43 – Центральний район) та юрисконсульта юридичної служби Тетяну Дмитрієву (ТВО № 2 – мкрн Намив).

«Ідеологію прозорості і чесності, яку ми сповідуємо у бізнесі, наші представники будуть впроваджувати і у владі. Кожен з цих людей може з успіхом замінити будь-якого заступника міністра, чи міністра, чи державного управлінця, і мені не буде соромно за цих людей. Це люди нової формації, нові обличчя, справжні професіонали, які не були раніше в жодній з політичних партій. Сьогодні вони разом з політичною партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Вони будуть робити все, щоб підтримати Президента і європейський вибір нашої країни. Разом вони зможуть перевернути звичний устрій місцевих органів влади, змусити їх працювати по-новому. Це буде крок до зовсім нових принципів побудови місцевої влади і до європейського майбутнього всієї України і медицини зокрема», – підкреслив Олексій Вадатурський.

 * * *

Після презентації медичного обладнання представники компанії «НІБУЛОН» на чолі з  Олексієм Вадатурським зустрілися з колективом суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», де працівники заводу одностайно підтримали висування представників компанії «НІБУЛОН» до обласної та міської рад.

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН