«НІБУЛОН» – переможець регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків»

Перемогу в номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник податку на прибуток» вчергове отримала компанія «НІБУЛОН».

Сьогодні, 11 вересня, у стінах Миколаївської обласної адміністрації відбулося урочисте нагородження переможців першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017», який започатковано Всеукраїнською ГО «Асоціація платників податків України» та шостий рік поспіль проводиться як на регіональному, так і на всеукраїнському рівні.

З числа поданих і  розглянутих заявок визначені шість переможців першого туру у п’яти номінаціях. Перемогу в номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник податку на прибуток» вчергове отримала компанія «НІБУЛОН».

За словами  голови рейтингової комісії Миколаївської області Наталії Запорожченко, переможці визначалися за такими критеріями, як податкова дисципліна, своєчасність сплати податків і зборів, кількість створених робочих місць, середня заробітна плата на підприємстві, соціальні програми, співвідношення сплаченої суми податків на прибуток до суми отриманих доходів.

Першим переможців рейтингу привітав заступник міського голови Юрій Степанець:

«Приємно, що в нас є дійсно сумлінні платники податків, на яких мають рівнятися інші платники. Завдяки вашій роботі, клопіткій праці, бюджети міста та області наповнюються, і  у нас є можливість використовувати ці гроші на благо наших містян, жителів області. Тому я хочу висловити вам велику подяку від імені міського голови, керівників обласного апарату за вашу працю і наповнення бюджетів усіх рівнів».

Своєю чергою, в.о. заступника начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Віра Алексєєнко висловила надію, що саме представники нашої області отримають перемогу в наступному всеукраїнському турі, урочисте нагородження переможців якого відбудеться 30 вересня в Києві, і стануть гідним прикладом для всієї України.

Зазначимо, що компанія «НІБУЛОН» вже неодноразово визнавалася переможцем Всеукраїнського рейтингу  «Сумлінні платники податків». Так, на сьогодні один із провідних інвесторів у галузі АПК, сільгосптоваровиробників і експортерів сільськогосподарської продукції України, ТОВ СП «НІБУЛОН» веде широку діяльність у соціальній сфері, реалізуючи низку проектів у 12 областях України, де представлені підрозділи компанії, та сумлінно  сплачує податки. Зокрема лише за останні п’ять років своєї діяльності в Україні наша компанія сплатила понад 1,8 млрд грн податків і зборів.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.