«НІБУЛОН» – переможець рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014»

Вже втретє за чотири роки проведення Всеукраїнського рейтингу «Сумлінний платник податків» ТОВ СП «НІБУЛОН» визнано переможцем у номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі».

Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано у 2011 році громадською організацією «Асоціація платників податків України» і проводиться з метою створення сприятливих умов для співпраці бізнесу і держави. Рейтинг триває у два етапи – обласний (регіональний) і всеукраїнський. Компанія «НІБУЛОН» вже була визнана переможцем всеукраїнського рейтингу у 2011 та 2012 роках.  29 квітня відбулася церемонія нагородження переможців першого туру рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014».

Відкриваючи церемонію, голова Миколаївської обласної рейтингової комісії Наталія Запорожченко поінформувала, що у 9 номінаціях визначено 16 переможців і щиро привітала лауреатів. Є таке чудове українське слово – сумлінність, сказала вона, і хочеться, щоб воно частіше звучало в усіх сферах нашого життя.

А перший заступник голови облдержадміністрації Микола Романчук, який нагороджував переможців у номінації «Аграрна галузь і будівництво», підкреслив: «Бути керівником підприємства, що наповнює бюджет держави, не тільки відповідально, але й почесно. Ці кошти йдуть тим, хто їх більше потребує – медицині, пенсіонерам, армії… І це свідчить про те, що бізнес може і повинен бути чесним, прозорим і відповідальним».

Якраз за цими критеріями переможцем у номінації «Аграрна галузь» (у категорії «великі підприємства») стала компанія «НІБУЛОН», нагороду приймала головний бухгалтер підприємства Світлана Шуліка.

2014 рік був багатим на досягнення підприємства у різних сферах діяльності. Компанія за підсумками 2013/14 МР експортувала понад 4,5 млн тонн зернових та олійних культур, взяла добрий старт у новому маркетинговому році. Успішно продовжується реалізація масштабної програми будівництва флоту на власному суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН». У 2014-му були введені в експлуатацію буксири «NIBULON-5»і «NIBULON-6», які нині перевозять вантажі Дніпром. Нещодавно були спущені на воду перші два з трьох буксирів проекту 121, будівництво яких було розпочато 21 серпня 2014 року за участю Президента України Петра Порошенка – вони транспортуватимуть продукцію рікою Південний Буг. Вже у травні поточного року заплановане їх введення в експлуатацію.

Один з провідних інвесторів у галузі АПК, сільгосптоваровиробників і експортерів сільськогосподарської продукції України, ТОВ СП «НІБУЛОН» веде широку діяльність у соціальній сфері, реалізує низку соціальних проектів у 12 регіонах України, де працює компанія.

На церемонії нагородження переможців першого туру було оголошено ще одну приємну новину. Напередодні відбулося засідання Вищої рейтингової комісії Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» за результатами діяльності підприємств у 2014 році. Миколаївщина представила 11 підприємств - номінантів, з них 5 стали переможцями. У номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник податку на прибуток» переможцем стала компанія «НІБУЛОН».

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.