«НІБУЛОН» - підприємство, перевірене роками незалежності!

Незважаючи на кризові етапи в нашій економіці, підприємство весь час продовжує динамічно розвиватись і є однією з небагатьох компаній на Миколаївщині, що активно вводить нові штатні одиниці.

 Досягаючи значних успіхів у аграрному секторі «НІБУЛОН» не забуває про актуальність соціальної складової. Компанія відома в Україні не лише як один з провідних сільгосптоваровиробників та інвесторів, а і як підприємство, що системно дбає про збереження трудового потенціалу.

Так, за результатами рейтингу відкритості та системності в сфері корпоративної соціальної відповідальності, опублікованого у всеукраїнському рейтинговому журналі «ГVардія», компанія «НІБУЛОН» посіла 5 місце серед компаній агропромислового комплексу України («Сектор товарного виробництва»), набравши 59,38 балів.
 
Ще одна важлива нагорода – відзнака у двох номінаціях за підсумками конкурсу Європейського Союзу«Рівні можливості: найкращий роботодавець України 2011». ТОВ СП «НІБУЛОН» отримало золоту відзнаку у категорії «Найкраще підприємство для родини» та срібну відзнаку у категорії «Підприємства, що мають понад 1000 працівників». Цю відзнаку компанії вручав особисто Перший заступник Міністра праці та соціальної політики України Василь Надрага.
 
Соціальну орієнтованість компанії видно не на словах, а на справах. Тож не дивно, що 13 грудня 2011 р. під час проведення обласного Форуму роботодавців Миколаївської області компанію «НІБУЛОН» було відзначено ще й Почесною грамотою Миколаївської обласної ради за вагомий внесок у справу впровадження інвестиційно-інноваційних проектів, використання унікальних виробничих технологій, збереження трудового потенціалу області. 
 
У Форумі взяли участь понад 100 роботодавців області, голови райдержадміністрацій, районних рад та міські голови. Цей вже традиційний захід організувала Миколаївська обласна служба зайнятості спільно з соціальними партнерами.
 
Цього року Форум пройшов під гаслом «Підприємство, перевірене роками незалежності». Безумовно, що найвлучнішим прикладом такого гасла є саме ТОВ СП «НІБУЛОН». Адже це одна з небагатьох успішніших українських приватних компаній, що була заснована не за часів радянської економіки, а у роки незалежної України.
 
Незважаючи на кризові етапи в нашій економіці, підприємство весь час продовжує динамічно розвиватись і є однією з небагатьох компаній на Миколаївщині, що активно вводить нові штатні одиниці.  На такому підприємстві, як «НІБУЛОН», робітники отримують не лише гідну зарплатню, а й офіційне працевлаштування. Заробляючи в середньому більше 5000 грн. на місяць, що у 2,4 рази більше середнього рівня по Миколаївському регіону, працівники «НІБУЛОНа» впевнені, що компанія справно сплачує всі відрахування до держаних фондів та податкових органів.
  
У цьому році ТОВ СП «НІБУЛОН» було введено в експлуатацію 3 нових елеваторних комплекси компанії у Миколаївській, Київській та Житомирській областях, на воду спущено 2 буксири. А це більше 200 нових робочих місць!
 
Керівництво компанії та генеральний директор із вдячністю ставиться до працівників за те, що свою долю всі вони пов’язали з ТОВ СП «НІБУЛОН» і все роблять для того, аби компанія вижила у непростих умовах і піднялась на лідируючі позиції в агросекторі України.

 

 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН