«НІБУЛОН» покращує ефективність тваринницької галузі

У 2017 році «НІБУЛОН» підвищив показники виробництва в тваринництві, досягши позитивного економічного результату.

Зокрема,  компанії вдалося збільшити виробництво молока майже на 200 тонн, валового приросту великої рогатої худоби на 17 тонн та свиней на 17 тонн порівняно з минулим роком.

«Розвиток тваринництва в компанії відбувається інтенсивним шляхом, що передбачає покращення ефективності виробництва за рахунок підвищення продуктивності наявного поголів’я,  – розповідає начальник служби тваринництва та реалізації продуктів його переробки Олександр Клочков. –  Наші успіхи у 2017 році зумовлені створенням ефективної взаємодії колективу по вертикалі та горизонталі організаційного підпорядкування, постійною координацією, взаємодопомогою та обміном досвідом між структурними підрозділами».

Так, зокрема, комбікорма для тварин виготовляються за розробленими у спеціальній кормовій програмі рецептами з урахуванням поточних потреб різних статево-вікових груп тварин одним з підрозділів компанії АК «Врадіївський» (Миколаївська обл.). 

«Забезпечення виробництва та своєчасної доставки комбікормів – одна з найважливіших функцій, яка впливає на ефективність виробництва в цілому. За 2017 рік нами вироблено близько 6000 тонн комбікормів для тварин,» – зазначає Олександр Клочков.

Розвиток тваринництва в компанії почався ще у 1997 році і сьогодні ним займаються 8 відокремлених підрозділів у Вінницькій, Житомирській, Миколаївській та Хмельницькій областях. Загальне поголів’я  налічує 2,7 тис. голів великої рогатої худоби та 4,8 тис. голів свиней.

Крім виробничих завдань, тваринництво має соціальну спрямованість: збільшення робочих місць у сфері тваринництва, а також забезпечення всіх філій підприємства продукцією тваринництва власного виробництва.  Особлива увага приділяється і питанням забезпечення галузі професійними кадрами. Створено хороші умови для роботи операторів машинного доїння і обслуговуючого персоналу. Розвиток галузі тваринництва дозволив створити та зберегти 450 робочих місць.

У 2009 році філія «Бистрик» компанії «НІБУЛОН» запустила власну лінію з виробництва ковбасних та м’ясних виробів. Натуральна, екологічно чиста продукція під власною торговельною маркою «Бистрицькі ковбаси» в переважній більшості виробляється за перевіреними часом традиційними рецептурами відповідно до ДСТУ 4435:2005, ДСТУ 4436:2005 та ДСТУ 4591:2006 на виробничих потужностях у с. Бистрик Ружинського району Житомирської області. Ковбасні та м’ясні вироби компанії «НІБУЛОН» виготовляються з натуральної сировини без використання сої, штучних ароматизаторів та синтетичних барвників. У планах компанії розширення виробництва, розроблення рецептури нових сортів задля досягнення максимальної якості.

У новому 2018 році «НІБУЛОН» ставить перед собою ще більш амбітні цілі. Планується подальше підвищення ефективності діяльності галузі шляхом підвищення продуктивності поголів’я за рахунок зоотехнічних та організаційних заходів, оптимізації витрат на виробництво та зниження собівартості виробленої продукції, покращення кормової бази власного виробництва. Все це безумовно позитивно вплине на рівень виробництва та якість готової продукції.

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН