«НІБУЛОН» презентував інвестиційний проект із вдосконалення аграрної логістики Запорізької області

Сьогодні у м. Запоріжжі розпочала свою роботу пленарна частина ІІ Міжнародного інвестиційного форуму інтеграції та кооперації територіальних громад і бізнесу «InCo Forum-2017» за участю іноземних дипломатів і бізнесменів.

Робота офіційної панелі форуму розпочалась із вітальних слів та виступів стратегічних інвесторів. Серед найбільш значимих бізнес-партнерів Запорізької області – компанія «НІБУЛОН». Генеральний директор компанії Олексій Вадатурський у своєму виступі «Ефективна логістика «НІБУЛОНу» – доступ до глобального ринку зерна» презентував інвестиційний проект із вдосконалення аграрної логістики Запорізької області.

«Мені сьогодні особливо приємно бути учасником та доповідачем ІІ Міжнародного інвестиційного форуму «InCo Forum-2017», – зазначив Олексій Вадатурський. – З радістю для себе відмітив, що цього року форум відвідали більше тридцяти іноземних дипломатів, і я мав можливість особисто поспілкуватися з ними, отримати від них слова схвалення та поваги до діяльності нашої компанії, вдячності за співпрацю з їхніми країнами. Було приємно побачити тут запорізьких аграріїв, яким наша компанія допомогла в організації ефективної логістики і зменшенні відстані перевезень їхньої сільськогосподарської продукції. Сьогодні я мав можливість поінформувати їх щодо того, як діяльність нашої компанії впливає на ефективність роботи аграрного сектору Запорізької області і підвищення його конкурентоспроможності. Особливо я був щасливий побачити громаду села Біленьке, яким ми допомогли вирішити екологічні проблеми і відновити життя в селищі. Тут, на форумі, я відчув дуже комфорту атмосферу для бізнесу, коли не на словах, а на ділі створюється сприятливий інвестиційний клімат. Тож я вдячний голові Запорізької обласної державної адміністрації Костянтину Брилю та його команді за всебічну допомогу в реалізації нашого інвестиційного проекту».

Цього року Олексій Вадатурський знову дав слово до 1 липня наступного року звести черговий об’єкт компанії «НІБУЛОН» у Запорізькій області. Цього разу – у селі Тернівка (Вільнянський район). Також були намічені плани з будівництва ще одного підприємства в центрі Запорізької області. Після зведення цих об’єктів можна буде стверджувати, що запорізьким аграріям уже не потрібно шукати ринки збуту за 300-600 км від дому. Сільгосптоваровиробники області стануть повноправними учасниками світового ринку зерна та експортерами своєї продукції, здійснюючи цю діяльність без посередників і трейдерів, а також повною мірою використовуючи переваги чинного законодавства. Удосконалення логістики дозволить зберегти автомобільні шляхи Запорізької та сусідніх областей, адже у радіусі 100 км від підприємств компанії «НІБУЛОН» вигідно доставляти збіжжя малотоннажними вантажівками.

«Я з радістю поінформував учасників форуму щодо реалізації нашою компанією інвестиційної програми з відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій України і висловив свою вдячність народним депутатам від Запорізької області Ігорю Артюшенку, Миколі Фролову, Олександру Пономарьову, Володимиру Бандурову, Сергію Валентирову, Вадиму Кривохатьку, які у своїй законотворчій діяльності підтримали наші ініціативи в питаннях відродження Дніпра. Мені дуже приємно сьогодні бути у товаристві сільгосптоваровиробників, будівельників, бізнесменів, кращих людей Запорізької області, поспілкуватись із ними, зробити свій внесок у розбудову Запорізької області з потужним сільським господарством та ефективною економікою. Приємно, коли тебе запрошують на такі важливі заходи, коли люди дякують за роботу, яку ми їм дали, коли будівельники кажуть, що вони вже в очікуванні нового будівництва компанії «НІБУЛОН». Сьогодні я звернувся до дипломатів іноземних країн із проханням наслідувати приклад нашої компанії і не боятися інвестувати в економіку Запорізької області, економіку України, а не чекати коли український бізнес зробить тут інвестиційно привабливий клімат самотужки», – підкреслив керівник компанії «НІБУЛОН». 

Детальніше з презентацією Олексія Вадатурського для ІІ Міжнародного інвестиційного форуму «InCo Forum-2017» ви можете ознайомитися нижче.

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Частина 4

 

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.