«НІБУЛОН» продовжує масштабні інвестиції у власний парк сільськогосподарської техніки

14 червня 2018 року у філії «Снігурівська» компанії «НІБУЛОН» відбулося урочисте вручення ключів від десяти нових зернозбиральних комбайнів John Deere S760 та Case 6140 (США) кращим механізаторам виробничих підрозділів компанії з різних областей України.

За словами начальника інженерно-сервісної служби компанії «НІБУЛОН» Романа Кузьміна, у 2015 році компанією були придбані 10 комбайнів таких же виробників, які за час експлуатації показали себе з найкращої сторони: вони ефективні, високопродуктивні, економні та надійні. Тож керівництво «НІБУЛОНа» при закупці нової техніки вчергове надало перевагу провідним американським виробникам  John Deere і Case. Комбайни з роторною системою обмолоту оснащені  дев’ятилітровими двигунами, що дають змогу більш економніше витрачати паливо! Окрім того, нові моделі більш удосконалені, порівняно з попередніми. Зокрема у комбайнів Case 6140   збільшено потужність двигуна на відміну від попередника CASE-5140 з 312 к. с. номінальної потужності до 354 к. с., вперше застосована електрокерована КПП (важіль КПП відсутній – перемикається кнопкою), застосовані більш надійні гідравлічні насоси нової конструкції. Комбайни JD S760 відрізняються від попередників JD S660  повністю новим удосконаленим джойстиком управління, що більш зручний при роботі в полі, більш функціональним інтерфейсом бортового комп’ютера та модернізованою гідравлічною системою. Щодо виробничих обсягів, то за світловий день такий комбайн може зібрати до 50 гектарів при урожайності в 40-45 центнерів із гектара.  

- Сьогодні компанія «НІБУЛОН» вводить в експлуатацію ще 10 надпотужних комбайнів відомих брендів, які дозволять збільшити продуктивність зернозбиральних робіт на 20 %. Тепер парк філій компанії  налічує 72 комбайни. Уже зовсім скоро вони будуть працювати на полях, збираючи врожай, – розповідає регіональний директор з сільськогосподарського виробництва компанії Олександр Терещенко.

Зокрема сучасна техніка поповнить парки філій «Прибужанівська» (Миколаївська обл.),  «Бистрицька» (Житомирська обл.), «Кам’янець-Подільська» (Хмельницька обл.), «Хмільник» (Вінницька обл.), «Троїцька» і «Старобільська» (Луганська обл.) і візьме участь у цьогорічній збиральній компанії пізніх зернових культур, що значно прискорить терміни її проведення.

Потурбувалися розробники і про комфортні умови для комбайнерів. Так, кабіни машин укомплектовані системами клімат-контролю та сенсорними бортовими комп’ютерами. Додатково стоять монітори врожайності та вологості зерна з датчиками, що показують рівень наповненості бункера, обсяг зерна та його вологість.

Начальник відділу орендних відносин компанії «НІБУЛОН» Надія Боднар відзначила: «Професія комбайнера  – це одна з найпочесніших професій в Україні, оскільки наша держава, можна сказати, є  найбільшою житницею у світі. Земля у нас родюча, а люди – працьовиті. Сьогодні, приїхавши сюди і побачивши ці комбайни, дійсно, душа співає. Мені самій захотілось отримати цю професію, щоб працювати у таких комфортних умовах. Я не один раз була на збиранні врожаю й знаю, що робота комбайнера досить нелегка.  Але за допомогою такої сучасної техніки нашим працівникам буде чудово працювати, я впевнена».

З щирими побажаннями на церемонію вручення ключів завітали і представники компаній-постачальників комбайнів – ТОВ «Ландтех» та ТОВ «Агроальянс», які побажали «НІБУЛОНу» розвитку та процвітання. З вітальним словом виступив і голова Широківської сільської ради Сергій Пересунько, який, бажаючи рекордних врожаїв компанії, наголосив:

– Я пишаюся, що таке потужне підприємство, як «НІБУЛОН» працює на нашій землі, адже поки ви працюєте – будуть робочі місця для наших жителів, а це – заробіток. Якщо є заробіток,  то молодь залишається в селі, народжує дітей. А значить – село буде жити.

Проте особливу радість свята відчули школярі та вихованці дитячого садка с. Широке. Саме їм випала нагода першими спробувати себе у ролі комбайнерів та побувати у кабіні нової техніки, де уже працівники компанії розповіли їм, що і як працює. Але найбільше дитячу увагу привернули сигнали комбайнів, їх вони випробовували в першу чергу – гуло на все село!

Варто зазначити, що паралельно з реалізацією чергового етапу інвестиційної програми, у рамках якої «НІБУЛОН» зводить перевантажувальні термінали вздовж Дніпра, будує повнокомплектні унікальні судна на власному модернізованому заводі та розвиває судноплавство, у тому числі і пасажирські перевезення, компанія оновлює парк сільськогосподарської техніки, що гарантує якість проведення технологічних операцій в оптимальні терміни, а отже, підвищення кількісних та якісних показників вирощеної продукції, що є одним із основних стратегічних завдань розвитку сільгоспвиробництва компанії «НІБУЛОН».

Таким чином, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, компанія продовжує інвестувати кошти в оновлення сільськогосподарської техніки. Цього року загальна сума інвестицій склала близько 6 млн дол. США. Так, окрім 10 нових комбайнів John Deerе і Case, в березні цього року компанія придбала сім нових тракторів Fendt 1038 VARIO, шість культиваторів CASE Tiger Mate, а також 22 білоруських трактори МТЗ 952.3, які укомплектовані індивідуально під потреби нашої компанії, що дає змогу більш ефективно використовувати трактор на весняно-посівних роботах та сівбі озимих.

Це відповідь «Стоп корупції», всім горе-експертам, всім «доброзичливцям» нашої компанії, які не розбираються в аграрному секторі і кому не важливий імідж нашої країни. Ганьба вам! Це справжній доказ того,  що наша компанія успішно працює  і інвестує в економіку України. Чекайте на нові позитивні новини від компанії «НІБУЛОН»!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН