«НІБУЛОН» продовжує реалізовувати інвестиційні проекти на Запоріжжі

Черговий інвестиційний проект «НІБУЛОНа» на Запоріжжі — це додатковий прибуток для місцевих аграріїв, значні стабільні надходження до районного та обласного бюджетів, нові робочі місця та поштовх для розвитку багатьом іншим галузям економіки нашої країни.

12 жовтня в м. Запоріжжя відбудеться ІІІ Міжнародний форум Інтеграції та Кооперації «InCo Forum 2018», участь у якому візьме також  генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський. Виступ керівника компанії супроводжуватиметься прямим включенням з місця урочистої закладки – забиття символічної першої палі нового потужного перевантажувального термінала у с. Тернівка Вільнянського  району, що стане вже третім підприємством «НІБУЛОНа» на Запоріжжі.

У зведенні чергового високотехнологічного термінала компанії буде задіяно близько 1,5 тис. людей із 70 підрядних організацій практично з усієї України. Загалом за час будівництва такого потужного об’єкта буде забито близько 3500 паль (105 000 погонних метрів), для виготовлення яких буде завантажено роботою 5-6 заводів залізобетонних виробів, завезено 100 000 м3 ґрунту, виготовлено 13600 м3 бетонних конструкцій та забетоновано понад 29 400 м2, змонтовано 3640 тонн металоконструкцій, а також побудовано причал у 130 метрів із забивкою 200 тонн шпунта загальною довжиною понад 3 км.

Окрім того, власними зусиллями аграрного підприємства буде проведено й днопоглиблення 1821 м лівої притоки Дніпра – р. Плоска Осокорівка – для забезпечення водного підходу до перевантажувального термінала. У результаті днопоглиблювальних робіт буде вийнято 286 тис. м3 донного  ґрунту.

Високотехнологічний перевантажувальний термінал у Тернівці забезпечить робочими місцями близько 120 людей, значно скоротить витрати сільгосптоваровиробників області на транспортування вирощеної продукції, а також поповнюватиме місцевий бюджет за рахунок сплачених податків на понад 2,7 млн грн в рік. Введення нового підрозділу в експлуатацію заплановано на червень наступного року. Сума інвестицій  в реалізацію проекту з будівництва чергового підприємства компанії в Запорізькій області складе 19 млн дол. США.

Перший свій підрозділ на території Запорізької області – філію «Кам’янка-Дніпровська» –«НІБУЛОН» побудував ще у 2010 році. У червні 2017 року в присутності Прем‘єр-міністра України В. Гройсмана, представників міжнародних фінансових установ та послів різних країн компанія урочисто ввела в експлуатацію перевантажувальний термінал – філію «Хортиця» у с. Біленьке Запорізького району. Прихід компанії в с. Біленьке мав і неабияке соціальне значення для місцевих мешканців. Так, на початку квітня 2017 р. місцевій громаді для постійної експлуатації було передано комплекс очисних споруд, добудований та реконструйований за рахунок і зусиллями компанії «НІБУЛОН», що стало історичною для всього села подією, адже на цей важливий об’єкт соціальної інфраструктури тут чекали більше 20 років. Окрім того, компанія обладнала ще й сучасний комп’ютерний кабінет у місцевому навчальному закладі і збудувала футбольне поле з натуральним зеленим покриттям та системою поливу, а також відремонтувала дорожнє покриття та облаштувала парк відпочинку  на берегу Дніпра, на прилеглій до підприємства території.

Таким чином, черговий інвестиційний проект «НІБУЛОНа» на Запоріжжі — це додатковий прибуток для місцевих аграріїв, значні стабільні надходження до районного та обласного бюджетів, нові робочі місця та поштовх для розвитку багатьом іншим галузям економіки нашої країни.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН