«НІБУЛОН» провів зустріч з аграріями Одещини

Команда «НІБУЛОНу» продовжує зустрічі з аграріями України для обговорення найважливіших проблем галузі та поточних питань партнерства в наступному сезоні.

На початку червня мітап із серії «Сильніші разом» відбувся в Одесі та зібрав агровиробників, які тісно співпрацюють з наймолодшою філією «НІБУЛОНу» в Одеській області в місті Ізмаїл.

З урахуванням постійного росту обсягів експорту філії в компанії працюють над удосконаленням та оптимізацією всіх процесів. Серед першочергових планів «НІБУЛОНу» – впровадження електронної черги для автотранспорту, що значно полегшить та прискорить процес приймання продукції від постачальників.

«Ми цінуємо час наших партнерів і розуміємо, наскільки для них важливо максимально оперативно передати продукцію на філію. Щоб цей процес був зручний, зрозумілий та швидкий, зараз наші фахівці пропрацьовують усі деталі для налагодження ефективного, безперебійного механізму приймання збіжжя. Орієнтовно плануємо протестувати та запустити електронну чергу для автотранспорту протягом двох місяців», – зазначив директор з логістики «НІБУЛОНу» Сергій Калкутін.

Основний час зустрічі був відведений спілкуванню та обговоренню нагальних питань, серед яких майбутні ціни на ячмінь та фуражну пшеницю, які на сьогодні є ключовими культурами для «НІБУЛОНу». Директор з торгівлі Володимир Славінський презентував поточні тенденції та прогнози цін на збіжжя, щоб допомогти українським агровиробникам зорієнтуватися в ситуації на глобальному ринку.

Також цього разу на зустріч, окрім аграріїв регіону, завітала Алла Стоянова, директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації. Спільно з представниками «НІБУЛОНу» та підприємцями пані Алла обговорила реформи, стратегії та програми розвитку агропромислового сектору Одещини, зокрема реформу меліорації, мета якої – модернізувати меліоративні системи та збільшити площі зрошуваних земель в Одеській області. У перспективі це дозволить більш ефективно реалізовувати аграрний потенціал регіону, зокрема, збільшити обсяг виробництва продукції.

Новини з теми

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.