«НІБУЛОН» розпочав новий аграрний сезон 2020

У лютому виробничі підрозділи компанії «НІБУЛОН» розпочали комплекс весняно-польових робіт, провівши ранньовесняне підживлення озимих зернових культур на площі більше 35 тис. га.

Завдяки ранній весні цьогоріч виробничі підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН» у найкоротші   терміни провели перше підживлення озимих культур. На сьогодні азотні добрива внесено на всіх полях, засіяних озимими хлібами. У Південному регіоні підживлено близько 17 тис. га, у Західному регіоні – 10 тис. га, виробничі підрозділи Східного регіону внесли добрива на 8 тис. га.    

Наразі фахівці виробничого відділу компанії укладають угоди на поставку насіннєвого матеріалу ярих культур, продовжують організацію  поставок складних добрив, а також займаються підбором засобів захисту і регуляторів росту рослин для використання їх на виробничих площах у поточному сезоні.

Активно готується до нового аграрного сезону й інженерно-сервісна служба компанії. Отримавши необхідні запасні частини, сьогодні фахівці сервісних центрів, які розташовані на виробничих філіях компанії, готують техніку до весняно-польових робіт. Зокрема підготовлено легкі трактори, тривають поточні ремонтні роботи причіпної техніки – просапних та зернових сівалок, культиваторів, у роботі й частина важких тракторів. Загалом усі роботи йдуть за графіком, і до розпалу польових робіт усе буде готово.

Також у цьому аграрному сезоні працюють уже три паливозаправні комплекси компанії, розташовані у Луганській, Полтавській та Вінницькій областях. Їх робота сприяє оптимізації проведення усіх польових робіт, оскільки тепер виробничі підрозділи підприємства забезпечені необхідними нафтопродуктами, з гарантованими якісними умовами його зберігання. Власні паливозаправні пункти забезпечують оперативне обслуговування техніки у період посівних та збиральних робіт, зменшуючи простої від очікування заправки в сторонніх організацій, а також дають змогу зменшити собівартість вирощеної продукції.

Нагадаємо, у 2019 році компанія «НІБУЛОН» досягла рекордних обсягів виробництва сільгосппродукції – близько 367 тис. тонн.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.