«НІБУЛОН» розширює співпрацю з IT-Enterprise задля всебічної цифровізації бізнесу

«НІБУЛОН» та українська продуктова компанія IT-Enterprise домовилися про подальшу співпрацю з метою всебічної оптимізації та цифровізації бізнесу агроекспортера.

У планах партнерів оновлення до актуальної версії платформи IT-Enterprise та подальше розширення функціонала системи.

Актуалізація платформи дозволить повною мірою скористатися перевагами сучасного рішення, яке акумулювало в собі найкращий світовий досвід та практики українського бізнесу. Окрім технологічного оновлення передбачено перенесення всіх наявних даних та налаштованих бізнес-процесів, а також інтеграцію власних програмних напрацювань, здійснених IT-командою «НІБУЛОНу» самостійно протягом останніх восьми років експлуатації рішення. Це дозволить в подальшому історично нерозривно вести діяльність в єдиній ERP-системі.

Оновлення платформи IT-Enterprise також створить умови для впровадження нових блоків для покращення аналізу та управлінських рішень. Подальше розширення функціонала охопить чотири ключові напрями діяльності компанії, а саме торгівлю, логістику, елеватори та агровиробництво. Повний перелік проєктів, а також глибина цифровізації будуть уточнені на початку 2024 року за фактом детального аналізу та переосмислення ІТ-департаментом цифрової моделі підприємства.

«За 9 років співпраці «НІБУЛОНу» з IT-Enterprise користувачами системи стали 1500 співробітників. Були впроваджені програмні рішення з бухгалтерського і податкового обліку, регламентованої звітності за МСФЗ, фінансів, контрактно-договірного обліку, управління закупівлями, управління персоналом тощо, які згодом успішно розвивали і вдосконалювали наші фахівці, – розповідає Микола Рясько, ІТ-директор «НІБУЛОНу». – Зараз, коли наші потреби в цифровізації стали охоплювати ширше коло бізнес-завдань, ми знову зупинили свій вибір на системі українського виробництва. Це потужне цифрове рішення, яке допоможе нам забезпечити транспарентність даних та аналітики, потрібних для швидкого ухвалення якісних управлінських рішень».

Цілями цифровізації в «НІБУЛОНі» вважають значне підвищення ефективності підприємства, що з огляду на галузеутворюючу роль компанії здатне вплинути на позиції українських агровиробників у світі. У компанії розраховують, що цифрові технології дозволять повною мірою розкрити потенціал співробітників, надавши їм інструменти для ухвалення якісних управлінських рішень, швидше та гнучкіше реагувати на зміни, збільшити продуктивність.

«Виклики війни суттєво вплинули на конкурентоздатність українського агровиробництва. Зростання виробничих та логістичних витрат зумовлює значне падіння рентабельності та провокує аграріїв до змін у технологіях або відмови від обробітку землі. Це ставить під загрозу врожай наступного року та ще більше поглиблює кризу. Зараз, коли нам вдалося стабілізувати бізнес, лідерство «НІБУЛОНу» та наша відповідальність перед аграріями полягає в тому, аби за рахунок підвищення власної ефективності створити для них такі умови співпраці, які б могли повернути галузі конкурентоздатність», – зазначає Андрій Вадатурський, СЕО «НІБУЛОН».

«Ми пишаємося стратегічним партнерством з командою «НІБУЛОНу», адже впровадження нових сучасних рішень у роботу компанії позитивно впливає на галузь у цілому. Ми з колегами зацікавлені внести в розпочаті проєкти свої найкращі напрацювання, інноваційні рішення, свою більше ніж 35-річну експертизу з цифрової трансформації, адже все, що робить сильнішим «НІБУЛОН», робить сильнішою економіку країни. Сьогодні це має особливе значення», – переконаний Олег Щербатенко, засновник та СЕО IT-Enterprise.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.