«НІБУЛОН» став кращим у номінаціях «Відновлення флоту» та «Новий термінал» Національного морського рейтингу України

Минулого тижня в Одесі відбулась урочиста церемонія нагородження переможців 14-го Національного морського рейтингу України, які зробили значний внесок у розвиток морського і річкового транспорту країни впродовж 2020 року.

Компанія «НІБУЛОН» та її генеральний директор Олексій Вадатурський протягом багатьох років стають лауреатами Національного морського рейтингу України, щораз підіймаючи планку переможця для себе та усіх його учасників. За значні досягнення керівника тричі (!) визнавали «Людиною року на водному транспорті». А компанія отримувала перемогу у різних номінаціях, зокрема «Темпи росту», «Абсолютний ріст», «Золотий причал», «Відновлення флоту» та ін.

Цього року 70 експертів морегосподарської галузі, які оцінювали реальні досягнення більше 200 компаній-учасників, уже вкотре визнають «НІБУЛОН» кращим, віддавши перемогу у номінаціях «Відновлення флоту» та «Новий термінал».

«НІБУЛОН» – один із лідерів суднобудівної галузі країни, компанія з найсучаснішим та найпотужнішим флотом, який на сьогодні налічує 82 одиниці різного класу та призначення. Завдяки патріотичним поглядам керівництва компанії, системним та масштабним інвестиційним проєктам, роботі власного успішного суднобудівного заводу ми кожного року демонструємо стабільну динаміку щодо збільшення флоту, розвитку діяльності та змінюємо національну логістику.

Компанія займається відновленням судноплавних шляхів, будівництвом гідротехнічних споруд, а також розвитком зернових та незернових річкових вантажоперевезень, транспортуючи як для себе, так і для інших компаній метал, будівельні матеріали (пісок, палі тощо), вугілля, великогабаритні вантажі та ін.

У 2020 році «НІБУЛОН» збудував та спустив на воду сім нових потужних суден. Це самохідні та несамохідні одиниці різного класу та призначення.

3 несамохідних судна-майданчики відкритого типупроєкту В1500. Судна мають площу вантажної палуби 835 кв. м, вантажомісткість 1500 т. Вони призначені для виконання перевезень генеральних та навалювальних вантажів у морських районах і на внутрішніх водних шляхах України.

2 портові буксири штовхачі-кантувальники проєкту Т410. Основне призначення –штовхання несамохідних суден дедвейтом до 3 тис. т, формування несамохідних суден у караван, проведення швартовних операцій, виконання вантажних рейсів на мілководді, обслуговування несамохідної техніки та інших плавзасобів.

Буксир модернізованого проєкту 121М. Судно призначене для змішаного (море-ріка) плавання і може працювати практично в будь-яких умовах, зокрема на мілководді, у період льодового стану, з різними караванами барж. Також воно має зменшену рухому навігаційну рубку, яка гарантує швидкий і безпечний прохід мостів без їх розведення.

Несамохідне судно проєкту NBL-91. Насправді універсальне 90-метрове судно вантажопідйомністю 3 тис. т. Його призначення – виконання перевезень генеральних та навалювальних вантажів у будь-який період року та усіма внутрішніми водними шляхами України.

Якість збудованих суден засвідчується їхньою ефективною роботою, адже щорічно судноплавна компанія «НІБУЛОН» демонструє нові рекорди з перевезення вантажів українськими річками. У 2020 році – це 4,14 млн тонн різноманітних вантажів. А усього за весь час роботи флот компанії переорієнтував на воду більше 22 млн тонн вантажів.

Введення в експлуатацію нового потужного перевантажувального термінала з відвантаженням зернових та олійних культур «НІБУЛОНа» у с. Мар’янське Апостолівського району (філія «Зеленодольська»), що на Дніпропетровщині, експерти відзначили іще одним досягненням 2020 року у розвитку річкового транспорту. Таким чином, «НІБУЛОН» кращий у номінації «Новий термінал», де компанія є поза конкуренцією, адже таку відзнаку цьогоріч маємо лише ми.

Філія «Зеленодольська» – перше підприємство компанії у цій області, яке незважаючи коронакризу «НІБУЛОН» збудував у заплановані терміни з дотриманням усіх карантинних вимог. Потужність термінала становить 76 тис. тонн одночасного зберігання зернових. Завдяки його роботі компанія продовжує розвивати судноплавство Дніпром, щорічно розвантажуючи внутрішньообласні та міжобласні автодороги країни на більш ніж на 12,5 тис. вантажівок.

А далі – більше! «НІБУЛОН» має ще багато планів щодо розвитку судноплавства та суднобудівної галузі країни, а тому слідкуйте за новинами та черговими успіхами компанії.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.