«НІБУЛОН» сумлінно сплачує податки до бюджетів різних рівнів, підсилюючи розвиток громад та України

Компанія традиційно дотримується принципу прозорості ведення бізнесу та завжди виконує власні податкові зобов’язання, через що неодноразово визнавалася сумлінним великим платником податків в Україні.

«НІБУЛОН» сьогодні представлений у більшості областей країни, де кожне підприємство компанії дає поштовх до розвитку територій і позитивних зрушень для громад. За три квартали 2021 року компанія направила 541,03 млн грн податків і зборів до бюджетів різних рівнів. Зокрема до місцевих бюджетів громад було сплачено 251,03 млн грн, ще 290,00 млн грн компанія спрямувала до державного бюджету України.

Для більшості із 69 територіальних громад, де представлені підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН», податкові надходження компанії складають основну дохідну частину місцевих бюджетів.

Одним із показових прикладів є збудована у 2020 році філія «Зеленодольська», яка стала першим підприємством компанії на Дніпропетровщині, задовольнивши багаторічні очікування місцевих аграріїв. За час роботи підприємства у с. Мар’янське Зеленодольської міської територіальної громади до місцевого бюджету було сплачено 5,2 млн грн податків. Це наш реальний вклад у розвиток громади і підсилення її фінансової спроможності.

До того ж у громадах, де розташовані наші підприємства, компанія традиційно втілює власну програму соціальної відповідальності «НІБУЛОНівський стандарт». У її рамках, ще на початку будівництва перевантажувального термінала, «НІБУЛОН» уклав із Зеленодольською ОТГ соціальну угоду на 11 млн грн для вирішення надважливої проблеми водопостачання у с. Мар’янське, 3600 мешканців якого вже десятки років не мали повноцінного життя. Компанія вирішила цю проблему: до села було проведено новий довговічний водогін загальною вартістю 10,6 млн грн. Уже напередодні 2021 року його було введено в експлуатацію.

Цей приклад вкотре доводить: куди приходить «НІБУЛОН» – туди приходять розвиток і позитивні зрушення для громад.

«НІБУЛОН» є найбільшим платником податків у агросфері України, сплачуючи до 1 млрд грн податків і зборів на рік до бюджетів різних рівнів, у тому числі 282 млн грн податку на прибуток. Лише на Миколаївщині пенсію зі сплачених компанією податків отримує кожен 10-й пенсіонер області. Із року в рік ТОВ СП «НІБУЛОН» входить до авторитетних рейтингів та перемагає у номінаціях як сумлінний платник податків та найбільший платник податків України. Це закономірні результати, адже у своїй діяльності компанія завжди неухильно дотримується принципів прозорості, відкритості та соціальної відповідальності згідно всіх законодавчих норм і вимог.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.