«НІБУЛОН» традиційно поповнює парк сільськогосподарської техніки новими сучасними одиницями

Компанія придбала два нових трактори FENDT 1038 VARIO та дві борони RUBIN 10.

Плідна співпраця «НІБУЛОНа» із німецькою компанією FENDT налічує вже понад 20 років. Сьогодні в компанії успішно виконують покладені на них задачі тепер уже 51 трактор від перевіреного часом виробника. Як зазначив начальник інженерно-сервісної служби Роман Кузьмін, загалом за ці роки наше підприємство придбало більше 80 одиниць техніки FENDT, які зарекомендували себе як надійні помічники в щоденній сільськогосподарській праці.

Нові трактори FENDT 1000-ї серії є продовженням втілення потужності та економічності. Вони відрізняються рядом значних переваг, серед яких, зокрема, потужний і низькообертовий двигун MAN, безступінчата автоматична трансмісія Fendt VarioDrive, незалежні привід і гідропневматичний міст, амортизована кабіна та новітня концепція навігації тощо. Як показує практика, витрата палива в порівнянні із тракторами інших марок та модифікацій є меншою у середньому від 1 до 5 літрів на гектарі у залежності від виду польових робіт.

До пари новим тракторам «НІБУЛОН» придбав і сучасні борони RUBIN 10, призначені для ефективного перемішування пожнивних решток та обробки ґрунту. Це професійна техніка з широкими можливостями, що забезпечує інтенсивну та однорідну обробку ґрунту на глибину до 14 см по всій робочій ширині. Завдяки цьому у ґрунті залишається необхідна волога та значно зменшується випаровування. Вивірений кут нахилу 56-ти дисків борони до поверхні сприяє оптимальному заглибленню та додатковому перемішуванню. При цьому борони працюють досить ефективно та економічно за рахунок прямолінійного ходу без виляння.

Нова техніка уже долучилася до проведення польових робіт на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН». Як і належить, якісне технічне обслуговування машинно-тракторного парку традиційно забезпечують інженери і механіки, які пройшли спеціальні курси підготовки.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.