«НІБУЛОН» ТРАНСПОРТУЄ ВОДОЮ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

«НІБУЛОН» активно переорієнтовує транспортування вантажів на водний транспорт і розширює номенклатуру вантажів.

З 18 до 21 травня 2018 року на новозбудованому причалі перевантажувального термінала  в Миколаєві відбулося відвантаження паль на несамохідні судна для транспортування їх річкою.

Зокрема, на несамохідне судно завантажено 233 палі (виробник ТОВ «МЗЗБВ» м. Миколаїв) довжиною 5 та 6 метрів. Загальна вага вантажу становить майже 427 тонн.

Сьогодні несамохідне судно відправиться до філії «Кременчуцька». Орієнтовно вантаж має прибути на філію 25 травня. Палі призначені для будівництва нових зерносховищ та автомобілерозвантажувача на перевантажувальному терміналі філії «Кременчуцька».

Нагадаємо, що компанія «НІБУЛОН», окрім зерна, обсяги перевезення якого внутрішніми водними шляхами за минулий рік сягнули 2,3 млн тонн, займається перевезенням інших вантажів. Так, у 2017 р. нібулонівський флот доставив херсонські кавуни до Києва, а у  квітні цього року річкою було транспортовано першу партію українського металу.

Варто зазначити, що початок перевезення водним транспортом будівельних матеріалів – ще один крок уперед до вирішення одного з основних завдань компанії: суттєве зменшення техногенного навантаження на автошляхи України за рахунок подальшого розвитку вантажного судноплавства.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.