«НІБУЛОН» укріплює співпрацю з французьким «КРЕДІ АГРІКОЛЬ»

16 червня підприємства компанії «НІБУЛОН» відвідало керівництво ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».

16 червня підприємства компанії «НІБУЛОН» відвідало керівництво ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». У складі делегації – Голова наглядової ради ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» Франсуа Піншон, Голова Правління Філіп Гідез, Член Правління Лариса Бондарєва, Радник Правління з питань сільського господарства Жан-Жак Ерве, директор Одеської міжрегіональної дирекції Руслан Сивопляс.

Із "Credit agricole group" ТОВ СП «НІБУЛОН» співпрацює з 2008 року. Фінансова група демонструє стабільність на ринку, що підтверджується реальною підтримкою дочірніх організацій навіть у непрості часи фінансової кризи. Банківською установою був наданий кредит компанії «НІБУЛОН» у розмірі 20 млн. дол. Кредитна угода на таку значну суму є проявом високої довіри французьких партнерів до української компанії.

У ході ділових переговорів генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Опанасович Вадатурський окреслив основні напрями інвестиційної діяльності компанії.

Багато питань у французьких гостей виникало відносно ринку зерна та проблем, що пов’язані з інвестуванням та використанням експортних можливостей аграрного сектору України. На всі ці питання Олексій Вадатурський дав вмотивовану детальну інформацію.

Партнери також обговорили основні аспекти подальшої співпраці французького банку з українською компанією, розширення напрямів діяльності ТОВ СП «НІБУЛОН» на фінансовому ринку. Голова наглядової ради ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» Франсуа Піншон зазначив, що найближчим часом банк планує 50% своїх інвестицій вкладати саме у сільське господарство України.

Задля комплексного ознайомлення з роботою ТОВ СП «НІБУЛОН» керівництво ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» відвідало перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві та господарську філію «Снігурівська». Гості були вражені як унікальним елеваторним комплексом з найсучаснішою лабораторією, так і рівнем агротехніки та агрокультури на полях філії:

«Ми дуже вдячні Вам за сьогоднішню зустріч, - засвідчив своє захоплення Франсуа Піншон. – Ми на власні очі побачили роботу Вашого підприємства і це справило на нас неабияке враження! Ми дуже пишаємось співпрацею з Вашою компанією і хотіли б надалі лише зміцнювати наші взаємовідносини».

«Ваш банк велику увагу приділяє французьким фермерам. Переконаний, що цей досвід Ви перенесете і на український ринок. Саме такий банк, як Ваш, зможе сьогодні захистити інтереси українських сільгосптоваровиробників та інвесторів і створити цивілізований, європейський ринок в Україні», - підсумував Олексій Вадатурський. 

 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН