«НІБУЛОН» успішно завершив сезон пасажирських перевезень – 2018

15 вересня компанія «НІБУЛОН» оголосила про завершення сезону пасажирських перевезень 2018, за який було перевезено близько 24 тис. людей, із них 13 390 за маршрутом Миколаїв - Кінбурнська коса – Очаків.

Незважаючи на те, що пасажирські перевезення – це відносно новий та не основний для компанії напрям діяльності, яким підприємство на регулярній основі зайнялося лише в минулому році, до відкриття сезону 2018 нібулоніські фахівці підійшли з повною відповідальністю.

 Так, стратегія організації регулярних пасажирських перевезень сезону 2018 року була побудована з урахуванням результатів роботи та отриманого під час минулорічної навігації досвіду. Також при внесенні змін у розклади маршрутів, графіки руху суден, систему бронювання квитків та сервіс обслуговування ми намагалися врахувати  переважну більшість зауважень наших пасажирів та зробити пасажирські перевезення доступними для якомога більшої кількості людей. Зокрема у зв’язку зі збільшенням кількості пасажирського флоту компанії, цього року у вихідні дні до Кінбурнської коси було організовано по два рейси з різницею в пару годин, щоб на них встигали гості нашого міста з інших областей, які приїжджали переважно київським потягом. Для зручності пасажирів на Каботажному молі в Миколаєві, звідки відправлялися ракети до Кінбурна, цьогоріч було облаштовано криту зупинку з лавами, а також плавучий причал. 

Окрім того, цього сезону  компанія відкрила пасажирське сполучення за маршрутом Очаків – Кінбурнська коса, чого не вдалося зробити минулого року через відсутність сертифікованих та належним чином обладнаних причалів. Вийшов з такої ситуації «НІБУЛОН» як завжди самотужки. Так,  фахівці компанії за допомогою флоту та водолазної служби встановили на міському пляжі в Очакові  спеціально обладнаний причал довжиною в 100 м. Причальна конструкція, що не впливає на екосистему, подібна до тих, які встановлені на Кінбурнській косі та у м. Миколаїв на Каботажному молі. До того ж, при встановленні причалу спеціалістами компанії було також проведено за власний кошт тралення акваторії та виконано проміри глибин у місці встановлення причальної споруди для безпечного швартування пасажирських суден. Тож цього літа дістатися українських Мальдівів на комфортному, безпечному і високошвидкісному пасажирському судні, а не на перекладних, сумнівними плавзасобами, що стають у морі за кілька десятків метрів від берегу, а далі – по пояс у воді, можна було як з Миколаєва,   так і Очакова.

Великою популярністю цього сезону також користувалися маршрути Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв та Нова Каховка – Херсон, адже добиратися до обласних центрів на пасажирських суднах «НІБУЛОН Експрес» влітку куди комфортніше, аніж у спекотних забитих маршрутках, тим паче по нинішніх дорогах,  до того ж, за приємною ціною. Зокрема, аби зробити річкові перевезення доступними для якомога більшої кількості людей, компанія знизила до 78 грн вартість квитка від Вознесенська до Миколаєва, що дешевше, ніж в автобусі.

Разом із тим, судноплавна компанія з метою привернути увагу до проблем річкової галузі та для популяризації пасажирських перевезень виконувала благодійні рейси внутрішніми шляхами країни для дітей, учасників АТО, державних службовців, а також відвідувачів міжнародних виставок «Суднобудування-2018» і «Водний транспорт», які проходили 23-24 травня на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН». Загалом у рамках таких заходів було безкоштовно перевезено близько 4 тис. людей.

Отже, сьогодні компанія «НІБУЛОН» повернула моду на водні пасажирські перевезення. Водний транспорт знову стає популярним та улюбленим серед пасажирів. Однак вчергове зазначимо, що без скасування акцизного податку на пальне (або забезпечення його компенсації), плати за проходження шлюзів, розведення мостів, рентної плати за користування водною поверхнею тощо, що сьогодні гальмують розвиток водних перевезень в Україні, без припинення контрабанди пального, розвитку річкового транспорту та перевезень не буде.

Цього року, у зв’язку з великою  увагою до регулярних рейсів на високошвидкісних і комфортних пасажирських суднах «НІБУЛОН Експрес», ми вирішили присвятити цьому напряму діяльності компанії окрему сторінку у Фейсбуці, де можна дізнатись актуальну інформацію щодо маршрутів, розкладу руху суден, вартості квитків, замовлення прогулянкових рейсів тощо, а також поставити важливі для вас питання, залишити відгуки і пропозиції, що допоможуть нам надалі покращити якість послуг, що надаються. За цей короткий проміжок часу ми отримали безліч позитивних відгуків, рекомендацій, побажань та пропозицій на нашій сторінці:

Також аби зробити пасажирські перевезення доступнішими та зручнішими для кожного, просимо висловлювати свої відгуки, пропозиції і бачення щодо організації рейсів на офіційній сторінці Водних пасажирських перевезень у Фейсбуці: https://www.facebook.com/transportationbywater/.

Дякуємо всім, хто скористався нашими послугами в цьому сезоні, ділився своїми враженнями та фото. З нетерпінням чекатимемо на вас наступного року!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН