«НІБУЛОН» в 6 разів перевершив рекорд радянських часів з обсягів річкових перевезень Південним Бугом

На сьогодні компанія «НІБУЛОН» продовжує успішно здійснювати перевезення вантажів внутрішніми водними шляхами України.

Вивчивши та узагальнивши кращий досвід провідних країн світу щодо використання внутрішнього водного транспорту, лідер аграрного ринку України самотужки відроджує річки Дніпро і Південний Буг та активно переорієнтовує свої вантажні потоки на річковий транспорт, що є більш ефективним та екологічно безпечним.

Так, з початку навігації у 2016 році «НІБУЛОН» здійснив понад 150 рейсів Південним Бугом, транспортувавши власним вантажним флотом 300 тис. тонн зернових та олійних культур. Таким чином, підприємство в 6 разів перевершило найкращий показник радянських часів з обсягів річкових перевезень, адже тоді Південним Бугом перевозили максимум 50 тис. тонн зернових у рік.

Вказана кількість сільгосппродукції відвантажена з перевантажувальних терміналів компанії, що знаходяться в Новоодеському та Вознесенському районах Миколаївської  області. До речі, незважаючи на те, що новозбудована філія компанії на Вознесенщині почала відвантажувати прийняте збіжжя на водний  транспорт порівняно недавно, на сьогодні це підприємство вже відвантажило на воду більше 100 тис. тонн сільськогосподарської продукції.

Таким чином, тільки завдяки діяльності компанії «НІБУЛОН» до Миколаєва не виїхали понад 11 тисяч вантажівок.

У планах нашого підприємства довести обсяги вантажів, що перевозяться р. Південний Буг, до 2 млн тонн/рік (з них 1 млн тонн — зернові вантажі, 1 млн тонн — будівельні матеріали).

За оцінками фахівців ТОВ СП «НІБУЛОН», від перевезення 1 млн тонн зерна Південним Бугом кількість вантажівок на автошляхах зменшиться на понад 42 тисячі. Більше того, коли цей же мільйон тонн вантажу перевозить річковий транспорт, а не автомобільний, економія палива становить понад 2 500 тонн (70 %), а викиди в атмосферу зменшуються на 8 200 тонн (на 70 %).

Варто також зазначити, що окрім нарощування обсягів вантажних перевезень внутрішніми водними шляхами, «НІБУЛОН»  відроджує українське пасажирське судноплавство. Так, як уже раніше повідомлялося, флот компанії поповнили і вже пройшли передексплуатаційні випробування два судна на підводних крилах типу «Восход», які отримали ім'я «НІБУЛОН Експрес». За словами генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН», Героя України Олексія Вадатурського, до весни наступного року компанія планує відновити інфраструктуру Південного Бугу і почати пасажирські перевезення до Нової Одеси та Вознесенська Миколаївської області. 

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.