«НІБУЛОН» першим відкрив судноплавство на Дніпрі у новому навігаційному сезоні 2021

10 березня шість судноплавних гідротехнічних споруд на річці Дніпро розпочали свою роботу, тим самим засвідчивши початок нового сезону навігації. «НІБУЛОНівський» – перший флот, який пройшов шлюзування на ВП «Каховський судноплавний шлюз» у 2021 році та відкрив судноплавство цією річкою у новому сезоні.

Перші рейси нового сезону сформовані для транспортування пшениці. Каравани на чолі з потужними буксирами проєкту POSS-115 прямують до перевантажувальних терміналів «НІБУЛОНа» у Запорізькій області – філій «Хортиця» та «Кам’янка-Дніпровська», після чого збіжжя відвантажать на експорт безпосередньо через зовнішній рейд Миколаївського морського порту.

Судноплавна компанія «НІБУЛОНа» підійшла до відновлення навігації у повній готовності. Усі судна компанії знаходяться в експлуатації та виконують виробничі завдання, адже у планах на цей рік – перевершити досягнення та довести обсяги перевезень до 4,5 млн тонн.

Варто зазначити, «НІБУЛОН» кожного року демонструє реальні результати, що підтверджують ефективність прийнятих рішень та дій компанії на цьому шляху. Так, у 2020 році компанія «НІБУЛОН» транспортувала водними шляхами 4,14 млн тонн вантажів, що є кращим показником за всю історію водних перевезень компанії.

Завдяки комплексному підходу – розбудова потужних перевантажувальних терміналів, відродження суднобудування, поліпшення українських судноплавних шляхів – «НІБУЛОНу» вдалося докорінно змінити транспортну логістику країни – переорієнтувати вантажопотоки з автошляхів на воду.

Усього за час діяльності судноплавної компанії (з 2009 р.) річками транспортовано понад 21,5 млн тонн різноманітних вантажів, а значить українськими автошляхами не проїхало близько 900 тис. вантажівок.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.