«НІБУЛОН» вітає французьких аграріїв

ТОВ СП «НІБУЛОН» завжди з радістю зустрічає іноземних гостей, які в рамках своїх бізнес-подорожей висловлюють бажання відвідати підрозділи підприємства. Така гостинність зумовлена тим, що компанії є що показати і чим пишатися.

ТОВ СП «НІБУЛОН» завжди з радістю зустрічає іноземних гостей, які в рамках своїх бізнес-подорожей висловлюють бажання відвідати підрозділи підприємства. Така гостинність зумовлена тим, що компанії є що показати і чим пишатися. Адже високий рівень технічного забезпечення, сучасне обладнання, дотримання міжнародних норм та стандартів, кваліфікований персонал – всі ці фактори роблять компанію «НІБУЛОН» одним із лідерів серед українських сільгоспвиробників.

20 червня група французьких аграріїв відвідала одну із кращих філій ТОВ СП «НІБУЛОН» - Дослідницький підрозділ «Лідієвське». Іноземні гості висловили своє захоплення рівнем організації робіт та технічним оснащенням у філії.

«Ми дуже вражені високим рівнем обладнання. Також ми приємно здивовані, що ви вирощуєте і пшеницю, і ячмінь, і кукурудзу. Хотілося б висловити свою подяку за вашу гостинність та щирий прийом», - повідомив Філіпп де Райналь, генеральний виконавчий директор «Axereal Group».

Наступного дня, 21 червня, іноземні гості особисто зустрілись з генеральним директором компанії «НІБУЛОН», Героєм України Олексієм Вадатурським та заступником генерального директора компанії з торгівлі Андрієм Вадатурським. Керівники української і французької компаній обговорили перспективи розвитку українського та світового ринку зерна, вітчизняного аграрного сектору.

В рамках свого візиту також відвідали унікальний перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві. Потужне лабораторне та дослідницьке обладнання, сучасні комплекси з сушіння та очищення зерна, наявність власного флоту компанії, а також умови, в яких працюють фахівці термінала, – вразили французьких аграріїв.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН