«НІБУЛОН» запускає бета-тестування веб-версії «Кабінету постачальника»

Розпочалося тестування веб-версії «Кабінету постачальника» - програмного рішення, розробленого інженерами компанії з метою покращення взаємодії з постачальниками.

Функціонал рішення охоплює найболючіші питання, такі як контрактно-договірний облік та кількісно-якісний облік, та спрощує комунікацію в рази. Передбачається, що віднині кожен постачальник «НІБУЛОНу» матиме персональний кабінет, як єдиний інтерфейс взаємодії з компанією, який надає вичерпну інформацію про історію, поточний стан та перспективні напрями партнерства. Аналітичний блок рішення опрацьовує дані про ефективність як в розрізі кожного окремого процесу перебування продукції на майданчиках «НІБУЛОНу», так і аналізує рух збіжжя по етапам в цілому. «Кабінет постачальника» містить інформацію про минулі та чинні договори, історію розрахунків, стан виконання зобов’язань та має функціонал персоналізованого розрахунку знижки відповідно до якості сільськогосподарської продукції в «один клік» без необхідності додаткових перемовин по телефону.

За словами Володимира Славінського, директора з торгівлі «НІБУЛОНу», ідея створення рішення з'явилася понад два роки тому, але її реалізація затрималась через широкомасштабну агресію проти України. «Основна мета цього проєкту полягає у використанні сучасних технологічних рішень для створення максимально комфортних умов для наших постачальників. На нашу думку, цифровізація процесів обміну інформацією дозволить нам і нашим партнерам підвищити ефективність управління торговими операціями».

Дмитро Кравець, директор з інформаційних технологій «НІБУЛОНу», у свою чергу зазначає, що нова розробка його відділу поєднує декілька облікових систем компанії, а подальші плани включають створення застосунку для Android та iOS, що зробить користування рішенням ще зручнішим.

Тестові випробування системи охоплюватимуть десять постачальників «НІБУЛОНу», які дали згоду на участь у проєкті, і триватимуть два тижні. Таким чином, старт цьогорічної договірної кампанії має технічно базуватися на роботі «Кабінету постачальника».

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.