«НІБУЛОН» завершив серію мітапів «Сильніші разом»

Минулого тижня команда «НІБУЛОНу» провела останню в цьому сезоні серію мітапів «Сильніші разом» – з агровиробниками Хмельницької, Житомирської та Вінницької областей.

Протягом останніх трьох місяців наші фахівці встигли особисто поспілкуватися з аграріями Київщини, Полтавщини, Миколаївщини та Одещини, розповісти про вплив війни на роботу «НІБУЛОНу» та галузі в цілому, а також спільно з партнерами обговорити плани подальшої взаємовигідної співпраці: введення індивідуального підходу до кожного поклажодавця, комплексних розцінок на послуги, що враховують обсяг та вид продукції, впровадження електронної черги для автомобілів тощо.

Під час останньої зустрічі менеджер в оптовій торгівлі зерновими культурами Дмитро Фурда поділився своїм баченням динаміки цін в розрізі основних культур у короткостроковій перспективі з урахуванням нинішніх викликів, які впливають на ціноутворення на світовому ринку та безпосередньо в регіоні Чорного моря:

«Українські експортери поставлені в жорсткі умови. Вони мають ладнати з волатильністю ціни, обумовленою зокрема й кліматичними змінами; враховувати зміни макроекономічної ситуації, яка впливає на купівельну спроможність більшості країн Близького Сходу та Північної Африки; а також долати виклики війни та численні внутрішні перепони на шляху української продукції до ключових регіонів споживання. Проте попит на якісне українське збіжжя зберігається, а нам, незважаючи ні на що, вдається забезпечувати сталий експортний потік, що є основою продовольчої безпеки світу».

Головна мета зустрічей – дати можливість аграріям озвучити свої зауваження, поділитись проблемами та запропонувати ідеї щодо покращення подальшої співпраці з «НІБУЛОНом». Цьому й було приділено більшу часу кожного мітапу. Наразі наші фахівці акумулюють отриману інформацію та аналізують її, щоб напрацювати оптимальні рішення, що будуть сприяти плідній, конструктивній співпраці й посилять позиції всіх сторін на українському та світовому рівні.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.