«НІБУЛОН» завершив збирання кукурудзи

Усі виробничі підрозділи «НІБУЛОНа» успішно завершили жнива кукурудзи з одним із найкращих результатів врожайності для компанії – 85 ц/га, що також перевищує середньоукраїнський показник групи у цьому сезоні.

Виробничу діяльність компанії «НІБУЛОН» забезпечують 20 філій у 8-ми областях країни, які розташовані у різних кліматичних зонах – на півдні, заході та сході. Не дивлячись на значну строкатість погодних умов у регіонах, завдяки ефективним агротехнологіям компанія завжди демонструє стабільно високі результати збирання врожаю.

У сезоні 2021 компанія уже прозвітувала про рекордні жнива ранньої зернової групи та соняшника. Високий результат фіксується й у збиранні кукурудзи.

Так, цього року виробничі підрозділи «НІБУЛОНа» сумарно зібрали 133,6 тис. т кукурудзи із площі майже 16 тис. га та продемонстрували високу середню врожайність культури на рівні 85 ц/га. Цей показник впевнено перевищує середньоукраїнський 74,7 ц/га (за даними Мінагрополітики) і є одними з найкращих для компанії, що свідчить про ефективність виробничої стратегії «НІБУЛОНа».

Компанія «НІБУЛОН» завжди демонструє стабільно високі результати виробничої діяльності згідно власної унікальної програми, враховуючи широке представлення виробничих підрозділів у різних кліматичних зонах країни. Усі філії використовують передові агротехнології та техніку, слідкують за виконанням комплексної технології вирощування сільгосппродукції, застосовують лише найкращий насіннєвий матеріал та завжди відповідально й наполегливо працюють на землі. З кожним днем компанія розвивається і тільки підвищує власну аграрну культуру, а тому ми продовжуємо впевнено рухатись уперед до нових досягнень.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.