«НІБУЛОН» завершує укладання угод на постачання насіння під урожай 2018 року

Виробничим відділом компанії «НІБУЛОН» завершується укладання угод на постачання посівного матеріалу (кукурудзи, соняшнику). На сьогодні забезпеченість підприємства насінням зернових до весняної сівби під урожай 2018 року становить близько 85% від потреби.

Наразі напряму у відомих виробників широкого спектру високоякісного насіння ТОВ «Піонер  Насіння  Україна», ТОВ  «Монсанто Україна» і ТОВ «Агропромислова компанія "Маїс"» закуплено кукурудзи та соняшнику на понад 32 тис. га.

Отримані партії насіння надходитимуть на філії у Миколаївській та Вінницькій областях, звідки потім розприділятимуться на інші виробничі підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН».

У цьому місяці планується  повністю  закрити  потребу компанії  в  насінні кукурудзи,  соняшнику  та  сорго  як  від іноземних,  так і вітчизняних виробників, таких як Maisadour,  Euralis, Limagrain тощо.

Варто зазначити, що для забезпечення високої якості зерна, урожайності та збереження родючості ґрунтів «НІБУЛОН» застосовує сучасні комплексні мінеральні добрива, використовує найкраще насіння та засоби захисту рослин вітчизняних і зарубіжних виробників. Окрім того,  постійно випробовуються інноваційні продукти й технології, завдяки яким рівень виробництва залишається стабільно високим.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.