«НІБУЛОН» завершує збирання врожаю озимого та ярого ячменю

Вже більше двох тижнів виробничі філії ТОВ СП «НІБУЛОН» збирають врожай ранніх зернових культур врожаю 2016 р.

На сьогодні збирання озимого ячменю завершено на філіях «Снігурівська», «Баштанська» та «ДП «Лідієвське». За даними контрольних обмолотів, найвищу врожайність має філія «ДП «Лідієвське» – 56,4 ц/га. Високі показники врожайності продемонстрували також філії «Снігурівська» і «Баштанська» – 45,4 та 44,1 ц/га відповідно.

У цілому «НІБУЛОНівські» підприємства провели обмолот на площі понад 78% посіву озимого ячменю. Зібрано понад 10 тис. т зерна даної культури.

Вищезазначені виробничі філії компанії також завершують збирання і ярого ячменю. Найвищий показник врожайності даної культури має філія «Снігурівська» – 49,3 ц/га. Врожайність філій «ДП «Лідієвське» та «Баштанська» становить відповідно 44,2 та 41,5 ц/га. Наразі збирання врожаю проведено вже на 72 % площ. Загалом філіями ТОВ СП «НІБУЛОН» зібрано близько 3,5 тис. т ярого ячменю.

Оскільки останнім часом погодні умови покращилися, темпи збирання врожаю перевищують минулорічні показники.

Після завершення робіт зі збирання ячменю перерва буде не довгою – всього 3-5 днів. Потім за сприятливих погодних умов філії компанії розпочнуть збирати озиму пшеницю.

Попередні відбори зразків з полів пшениці на філіях півдня України дозволяють сподіватись на отримання врожаю високої якості – II-III класів.

До збиральної кампанії в Миколаївській області задіяно 32 зернозбиральних комбайни.

Загалом у поточному сезоні з ранніх зернових культур збиранню підлягають 23 тис. га озимої пшениці, близько 3 тис. га озимого і 1 тис. га ярого ячменю. Окрім того, незважаючи на несприятливі умови перезимівлі озимого ріпаку, площа, яка підлягає збору врожаю даної культури, становитиме 1,5 тис. га.

Варто зазначити, що в поточному сезоні обсяги виробництва ранніх культур дещо нижчі за середньобагаторічні. Це пов’язано з відсутністю достатньої кількості опадів в осінній період й коригуванням планів сівби озимих у бік зменшення. Однак загалом обсяги виробництва сільськогосподарських культур будуть збереженні за рахунок збільшення площ сівби ярих культур.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.