«НІБУЛОН» здобув перемогу у ювілейному Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020»

Напередодні свого 30-річчя «НІБУЛОН» отримав перемогу у номінації «Сумлінний платник податків у галузі аграрного сектору – рослинництво». Для компанії це уже сьома нагорода у цьому рейтингу.

Днями у столиці відбулось нагородження переможців десятого Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020», незмінним організатором якого є Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України».

Рейтинг передбачав два конкурсні тури: регіональний та всеукраїнський. Участь у ньому традиційно взяли підприємства трьох категорій – малі, середні та великі. Всього для участі на регіональному рівні у 2020 році було подано 670 заявок. На всеукраїнському рівні генеральна дирекція розглянула 127 заявок.

Як зазначив голова Вищої рейтингової комісії (ВРК) Президент АППУ Грігол Катамадзе, всі без виключення 127 учасників другого туру були перевірені ДПС України та Державною службою України з питань праці.

Компанію «НІБУЛОН» та інших учасників оцінювали за повнотою та своєчасністю сплати податків та зборів, дотримання податкової дисципліни, кількістю офіційно працевлаштованих осіб, і що не менш важливо – сумою коштів, спрямованих на благодійні й соціальні проєкти. У результаті за усіма показниками цього року «НІБУЛОН» визнано кращим підприємством у номінації «Сумлінний платник податків у галузі аграрного сектору – рослинництво». Для компанії це вже сьома відзнака (за десять років існування рейтингу) як сумлінного великого платника податків. Так, у 2011, 2012, 2014, 2017, 2018 та 2019 роках підприємство отримувало дипломи різних рівнів.

- Отримана відзнака та подяка Державної податкової служби – це підтвердження високої податкової культури нашої компанії, вагомого внеску в розвиток державної економіки та життя громади, – відзначає Михайло Різак, заступник генерального директора по взаємодії з органами влади. – Особливо приємно отримувати нагороду від Міністра фінансів України Сергія Марченка в день затвердження бюджету, коли Україна планує в наступному році майже 750 млн грн витратити на шлюзи Дніпровського каскаду. Це неодмінно підвищить ефективність внутрішнього водного транспорту в системному зв'язку із запущеним Міністром інфраструктури Олександром Кубраковим експериментом одночасного шлюзування одного буксиру з двома несамохідними баржами.

Компанії не потрібно докладати надзусиль, щоб відповідати тим чи іншим справедливим вимогливим критеріям, адже ось уже майже 30 років «НІБУЛОН» є зразковим прикладом прозорого та соціально відповідального бізнесу в Україні. Ми завжди працюємо виключно у правовому полі та завжди сумлінно і своєчасно сплачуємо усі податки й збори до бюджетів різних рівнів і не стоїмо осторонь проблем українців. Так, у 2020 році компанія сплатила майже 1 млрд грн податків і зборів й реалізувала масштабний проєкт у медичній сфері вартістю близько 100 млн грн, що допоміг Миколаївщині у протистоянні пандемії коронавірусу.

Для нас надзвичайно важливо та приємно, що упродовж багатьох років авторитетний рейтинг відзначає нашу діяльність, адже це зокрема вказує на те, що компанія рухається правильним шляхом. Тому, не збавляючи обертів й дотримуючись принципів прозорості, відкритості та соціальної відповідальності, «НІБУЛОН» продовжує свій ріст задля економічного розвитку та підняття рівня культури благодійності в нашій країні.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.