«НІБУЛОН» знову поповнив рибні запаси головної водної артерії країни річки Дніпро

25 листопада компанія «НІБУЛОН» провела чергове планове зариблення Дніпра. Завдяки цьому екологічному заходу у Мар’янській затоці Каховського водосховища оселилось 200 тис. мальків товстолобика на загальну суму 216,9 тис. грн.

Процес вселення риби відбувався у місці розташування нового перевантажувального термінала компанії філії «Зеленодольська» (с. Мар’янське, Дніпропетровська обл.) як компенсаційний захід за результатами будівництва операційної акваторії з водними підходами. 

Важливо, «НІБУЛОН» – мало не єдина компанія в Україні, яка замість звичайної сплати коштів у рамках компенсаційних заходів, з метою попередження вичерпання природних ресурсів самостійно проводить зариблення річок, а тому завжди впевнена в позитивному ефекті для збереження екосистем українських річок.

Окрім того, підтримує «НІБУЛОН» і українських виробників рибопосадкового матеріалу. Здійснюючи такі заходи у різних областях країни, компанія співпрацює з найкращими підприємствами регіону. Для цього заходу зарибок товстолобика вагою у 5 тонн було придбано у ТОВ «Рибоводна фермаЮВЕНТ» (Херсонська обл.) на загальну суму 216 900 грн. 

Як завжди за процедурою зариблення слідкувала спеціальна комісія у складі представників Дніпропетровського рибоохоронного патруля, Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області та представників старостату с. Мар’янське. Також у роботі комісії взяв участь директор філії «Зеленодольська» Ярослав Стратуца. 

Свідоме ставлення до природи є незмінним стандартом роботи «НІБУЛОНа», а тому зариблення Каховського водосховища у с. Мар’янське є черговим і точно не останнім для компанії. Загалом за час реалізації інвестиційного проєкту в місцях будівництва перевантажувальних терміналів компанія здійснила 16 зариблень. Річки Дніпро та Південний Буг, Каховське, Канівське, Кременчуцьке та Дніпровське водосховища були поповнені майже 66 тоннами рибопосадкового матеріалу товстолоба, білого амура та коропа на загальну суму 2,8 млн грн. 

Окрім цього, щороку «НІБУЛОН» здійснює й інші заходи з попередження вичерпання природних ресурсів, реалізує й популяризує власні екологічні ініціативи, встановлює сучасне обладнання для захисту атмосферного повітря, водного середовища та ґрунтів, системно впроваджує нові технології та природоохоронні програми в роботу усіх підприємств, а також сплачує екологічні платежі до бюджетів різних рівнів. Лише протягом 2018-2019 рр. на це компанія направила 68,7 млн грн. 

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.