«НІБУЛОН» знову визнано кращим великим платником податків в аграрній галузі України

23 травня 2013 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2012», організатором якого є Асоціація платників податків України (АППУ).

23 травня 2013 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2012», організатором якого є Асоціація платників податків України (АППУ).

Нагородження 64 переможців Рейтингу відбувалося в 11 номінаціях за трьома категоріями: великі, середні та малі підприємства. Зокрема, компанія «НІБУЛОН» вже другий рік поспіль здобуває звання«Сумлінний платник податків в аграрній галузі» в категорії «великі підприємства». Диплом та статуетку – символ Всеукраїнського рейтингу, що зображено у вигляді жіночої постаті, яка поєднує у собі образ України і Слави – на сцені концерт-холу «Фрідом» генеральний директор компанії «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський отримав особисто з рук Першого віце-прем`єр-міністра України Сергія Арбузова.

Про значимість заходу свідчить рівень присутніх на ньому посадовців: Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, Міністр фінансів України Юрій Колобов, Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, Перший заступник Голови ВРУ Ігор Калєтнік, Президент АППУ Валентина Арбузова та ін.

Компанія «НІБУЛОН», ставши першою серед великих підприємств своєї галузі, завоювала заслужене місце серед таких потужних та відомих в Україні компаній-переможців рейтингу, як ТОВ «Снєжка-Україна» у галузі будівництва, ДП «Укрметртестстандарт» у галузі культури та науки, ТОВ «Телерадіокомпанія«Студія 1+1» у сфері мас-медіа, ПАТ «Фармак» у медичній галузі, ТОВ «УКРНАФТОГАЗІНВЕСТ» у галузі важкої промисловості, ПАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» у галузі легкої промисловості, ПАТ «Карлсберг Україна» у галузі харчової промисловості, ПрАТ «Київстар» у сфері транспорту та зв`язку, ТОВ «Науково-виробниче об`єднання «Фарматрон»  у сфері торгівлі та послуг, ПАТ  «ІНГ Банк Україна» у сфері фінансів, банківської та страхової діяльності та інших.

«НІБУЛОН» є свідомим платником податків із високим рівнем податкової культури. Усі податки сплачуються нашою компанією своєчасно та в повному обсязі. У 2012 р. до бюджетів різних рівнів компанією сплачено 206,1 млн грн різних податків та зборів. Це на 6,8% більше ніж у 2011 році. Загалом у 2009–2012 роках компанія сплатила до бюджетів і фондів різних рівнів 638 млн грн. За оцінкою ДПІ компанія «НІБУЛОН» постійно визнається одним з кращих платників податків у Миколаївській області. Активна інвестиційна діяльність ТОВ СП «НІБУЛОН» сприяє також забезпеченню додаткових надходжень до бюджету і від будівельних та інших підприємств-партнерів компанії.

Церемонію відкрили вітанням переможців Рейтингу Президента України Віктора Януковича. У вітанні Президент України подякував усім, хто сумлінно ставиться до свого податкового обов’язку та робить вагомий внесок у майбутнє нашої держави. Президент України відзначив, що саме завдяки щоденній праці переможців Рейтингу, їх чесності та наполегливості відбуваються позитивні економічні перетворення у країні, забезпечується стабільне зростання добробуту громадян.

«На жаль, суспільству регулярно підкидають міф про те, що нібито сумлінна сплата податків несумісна з ефективним веденням бізнесу. Однак лауреати рейтингу своєю діяльністю повністю спростовують цей небезпечний міф. До того ж, кожне підприємство, сумлінно сплачуючи податки, змушує і своїх партнерів виходити з тіні», – сказав Сергій Арбузов. При цьому Перший віце-прем`єр зазначив, що аграрії не тільки наповнюють бюджет держави, але й забезпечують істотну частину валютних надходжень в Україну. «Кожна четверта гривня від експорту – забезпечена підприємствами АПК», – додав він.

Мета Рейтингу – створення сприятливих умов для подальшого розвитку підприємництва та відзначення кращих здобутків юридичних осіб – платників податків. Серед критеріїв конкурсу – кількість сплачених податків, рівень середньої заробітної плати та благодійних витрат у доходах компанії-учасника за 2012 рік. Крім того, оцінювалися податкова дисципліна і кількість офіційно працевлаштованих.

«Приємно, що ви – переможці Рейтингу – продовжуєте нести гідне звання сумлінного платника податків та підтримуєте високі стандарти своєї професії», – зазначила Президент АППУ Валентина Арбузова. Валентина Іванівна подякувала усім переможцям, які своєю щоденною працею покращують життя кожного українця, наповнюючи державний бюджет, а також демонструють усьому суспільству, що сьогодні у своїй сфері вони кращі і що ними можна пишатися.

Цьогорічні переможці Рейтингу за підсумками 2012 року сплатили до бюджету податків на суму близько 14 млрд грн,а кількість робочих місць, створених переможцями Всеукраїнського рейтингу,  дорівнює 33 тисячам.

Загалом у Рейтингу взяли участь майже 2000 підприємств, які є платниками податку на прибуток. Після регіонального етапу відбору за перемогу уже на всеукраїнському рівні змагався 351 учасник.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.