Нібулонівці готують до спуску вже другий буксир проекту POSS-115

На суднобудівному підприємстві «НІБУЛОН» продовжується робота над п’ятьма замовленнями двох масштабних проектів: POSS-115 (4 буксири) та П-140 (потужний самохідний перевантажувач).

Перший буксир проекту POSS-115 (зам. 10028)

На  судні, що було спущено на воду з два тижні тому, ведуться добудівні роботи: ізоляція приміщень, виготовлення і монтаж трубопроводів. Також розпочато встановлення гвинто-рульових колонок і монтаж пристрою підйому ходової рубки. Планується, що за місяць судно поповнить флотилію судноплавної компанії «НІБУЛОН».

Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)

Судно готується до спуску. Так, на сьогодні  вже сформовано міцний корпус буксира, проходить фарбування зовнішньої обшивки судна, розпочато випробування донно-бортової арматури. У машинне відділення завантажені головні двигуни виробництва Mitsubishi (Японія) і дизель-генератори фірми Volvo-Penta (Швеція).

Третій і четвертий буксири проекту POSS-115 (зам. 10030 і 10031)

Суднобудівники компанії працюють над формуванням міцного корпусу третього буксира та завершують виготовлення секцій міцного корпусу четвертого замовлення.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

Зважаючи на масштабність замовлення, в нових цехах підприємства продовжуються роботи з обробки металу, виготовлення деталей та днищевих секцій. Паралельно з цим на стапельному майданчику триває укрупнення двох блоків з днищевих секцій правого борта самохідного перевантажувача зі сховищем для зберігання місткістю 13 400 куб. м.

Нагадаємо, що проектом цього замовлення передбачено встановлення двох кранів типу CBG360, договір на поставку яких укладено з німецькою фірмою Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH. У травні наступного року крани мають бути доставлені на суднобудівний завод «НІБУЛОН». З наступного тижня на підприємство почнуть надходити і комплектуючі (24 вантажівки)  потужного електрогідравлічного  поворотного  портального  крану  LPS180 вантажопідйомністю  до 42  т, що забезпечить встановлення бортових секцій 140-метрового перевантажувача, а також значно  збільшить  можливості  корпусного  виробництва заводу.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.