«НІБУЛОНівські» фахівці серед кращих механізаторів Миколаївщини

Сьогодні відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласної премії імені Федора Іванова – Героя України. Відповідно до оголошених результатів, два трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва компанії були відзначені комісією у номінації «Кращий механізатор Миколаївщини».

Премія імені Федора Іванова – Героя України присуджується за підсумками роботи після завершення комплексу сільськогосподарських робіт. Нею щорічно нагороджують кращих механізаторів, які працюють в агропромисловому комплексі області, за вагомий особистий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, високі досягнення у виконані сільськогосподарських робіт, впровадження сучасних технологій у процес сільськогосподарського виробництва.

Цьогоріч за професіоналізм та високі показники відзначили досвідчених трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва компанії – Віктора Безрука та Миколу Кльоца. Їхній трудовий стаж на виробничих філіях «НІБУЛОНа» становить майже 8 та 16 років відповідно. Кожен із них має за плечима чималий досвід роботи за фахом, але, незважаючи на це, вони постійно освоюють нові досягнення вітчизняної та зарубіжної техніки, виробництва, сучасні напрями їх розвитку. Їхню авторитетну думку цінують не лише колеги філій «Прибужанівська» та «Врадіївська», де вони виконують виробничі завдання, а й тих підрозділів, до яких їх відряджають під час сільськогосподарських робіт.

Нагородження відбувалось у стінах Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії. Зі сцени лунали гучні оплески переможцям та привітання з Днем працівників сільського господарства, який нещодавно відзначала вся країна.

- День працівників сільського господарства – професійне свято, якого ми чекаємо, бо, насамперед, це завершення сезону виконання польових робіт і демонстрація результатів, яких ми досягли за рік. Такі нагороди й визнання наших фахівців у двадцятці кращих – свідчення того, що ми працюємо на належному рівні, – говорить директор філії «Прибужанівська» Олександр Піроженко.

Варто відзначити, що від початку заснування обласної премії імені Федора Іванова фахівці виробничих підрозділів компанії, що розташовані на Миколаївщині, неодноразово відзначались дипломами за свою невтомну самовіддану працю на родючих чорноземах Півдня України.

Усе тече, все змінюється, але незмінно необхідною завжди залишається робота наших аграріїв. І саме визнання громади – це стимул рухатись далі ще з більшим завзяттям.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.