Нібулонівські суднобудівники спустили на воду 67-ме судно річкового флоту компанії

21 грудня на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск на воду несамохідного перевантажувача проекту П-38 – «Нібулонівець – 2».

Це вже другий «Нібулонівець» збудований на суднобудівному підприємстві компанії. Рівно два роки тому вантажний флот судноплавної компанії «НІБУЛОН» поповнився аналогічним перевантажувачем під назвою «Нібулонівець», що на сьогодні вже перевантажив  понад 738 тис. тонн зернових вантажів.

 Саме після успішного досвіду експлуатації несамохідного плавкрана, спущеного на воду в  грудні 2015  року,  та у зв’язку з побудовою нових річкових терміналів, а отже, і збільшенням  об’ємів річкових перевезень,  судноплавною компанією ТОВ СП «НІБУЛОН» було прийнято рішення щодо замовлення будівництва ще одного перевантажувача.

Довжина судна  «Нібулонівець – 2» становить 38,5 м; ширина – 12 м; висота борту – 3,45 м; осадка – 1,85 м. Несамохідний плавкран буде укомплектований мобільною перевантажувальною машиною TEREX FUCHS MHL 385D з продуктивністю перевантаження 4000 тонн/добу. Такий тандем виконуватиме навантажувально-розвантажувальні операції на рейді і на перевантажувальному терміналі, а також здійснюватиме дозавантаження (об'єднання) несамохідних суден до повної вантажомісткості на Дніпрі. Загальна продуктивність перевантажувача становить близько 400-500 тис. тонн/ рік.

Після виконання добудовчих робіт, зокрема, монтажу електричного обладнання, ізолювання та оздоблення приміщень житлового комплексу,  а також після проведення швартовних, ходових випробувань судно буде введено в експлуатацію і стане 67-м судном судноплавної компанії «НІБУЛОН».

Усі деталі для побудови корпусу «Нібулонівця – 2» виготовлені в новому цеху металообробки з машинами плазмового і газового різання, зведеного у рамках масштабної реконструкції суднобудівного заводу компанії. Оснащеність цеху новітнім обладнанням сприяє не тільки нарощуванню темпів виконання робіт, але й  підвищенню якості виготовлених деталей.  

Перевантажувач проекту П-38 – це вже восьме судно, спущене нібулонівськими суднобудівниками у 2017 році. Так, у  цьому році завершено будівництво серії несамохідних суден проекту В2000, що призначені для експлуатації на Південному Бузі, буксирів проекту 121М, названих на честь відомих миколаївських кораблебудівників («Юрій Макаров»«Анатолій Ганькевич»«Нодарі Чантурія») та днопоглиблювального судна проекту СДС-15 з символічною назвою «МИКОЛАЇВЕЦЬ»

Паралельно з будівництвом вантажного флоту «НІБУЛОН» продовжує реконструкцію власної верфі. Наразі на суднобудівно-судноремонтному заводі триває будівництво двох  несамохідних вантажних суден вантажомісткістю 5000 т (проект В5000) змішаного плавання, з двома трюмами та покращеними експлуатаційними якостями. Окрім того, найближчим часом розпочнеться будівництво двох багатоцільових буксирів-кантівниківпотужністю 3500 к. с. (проект Т3500), введення в експлуатацію яких заплановано на травень-червень 2018 року. 


Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку у Facebook, дізнавайтесь про найактуальніші новини компанії та залишайте свої відгуки і пропозиції.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.