Нові філії компанії візьмуть участь у збиральній кампанії цього року з самого її початку

26-27 травня на будівельних майданчиках у Запорізькій та Херсонській областях відбулися чергові оперативні наради під головуванням генерального директора компанії «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського та за участю представників всіх підрядних організацій та фахівців компанії, які відповідальні за хід будівництва нових потужних підприємств у Біленькому та Голій Пристані.

- Якщо порівняти 2 об’єкти в цілому, то, варто зазначити, що всі будівельні  роботи на них, а також благоустрій їх територій будуть завершені в установлений термін – до 10 червня,  – зазначив Олексій Вадатурський. – До цього часу також буде завершено установку всього технологічно-транспортного обладнання та  підключення його до електромереж. Уже 10-15 червня проходитимуть пусконалагоджувальні роботи та пробний запуск роботи новозбудованих  підприємств.

Отож святкове введення в експлуатацію перевантажувальних терміналів за участю високопосадовців, керівників областей, представників місцевої влади, будівельних організацій та  постачальників обладнання, представників міжнародних фінансових установ відбудеться 15 червня у філії «Хортиця» (Запорізька область) і 20-22 червня у філії «Голопристанська» (Херсонська область), – повідомив генеральний директор компанії «НІБУЛОН».

У цілому на сьогодні на  двох об’єктах уже освоєно близько 35 млн дол. США. Залишилося освоїти незначну частину коштів, а отже, і виконати незначний об’єм робіт. Тож нові  філії компанії візьмуть участь у збиральній кампанії цього року з самого її початку.

Станом на сьогодні на філії «Голопристанська» вже повністю готові до роботи адміністративно-лабораторний корпус, вагова, їдальня, виробничі майстерні і пожежний резервуар.  Окрім того, наразі на будівельному майданчику прокладено понад  10 % під’їзних шляхів.

Щодо монтажу ємностей для зберігання зерна, то в с. Біленьке Запорізької області ці роботи будуть виконані на тиждень раніше, ніж у Голій Пристані, оскільки металоконструкції від іспанської фірми Symaga  прибули  на  херсонський будівельний майданчик із запізненням через затримку одного з контейнерів у порту відправлення.

– Я з радістю хочу відмітити кращу роботу таких підприємств, як-от:  ТОВ «Будівельна компанія», ТОВ «БК "Інтербуд"» (будівельний майданчик філії «Голопристанська»); ТОВ «ВФ "ВЗАЄМОДІЯ"», ТОВ «Астарта Млинелеваторбуд», ТОВ «СМК ДАС»,  ТОВ «Будівельник 2013» ( філія «Хортиця»), – відзначив Олексій Вадатурський.

Але, на жаль, є на будівництві компанії, що відстають від оговореного графіку: ТОВ «Артіль-Буд» (будівельний майданчик філії «Голопристанська»),  ПП «Транспромліс», ТОВ «БК "Посейдон"»,  ТОВ  «Зернова столиця-Інжиніринг".  З цими підрядними організаціями ми  проводимо конструктивну роботу, а також надаємо допомогу для завершення виконання робіт в установлені терміни.

Негативним  моментом на сьогодні є і той факт, що голови як Херсонської, так і Запорізької ОДА змушені, допомагаючи нам,  займатися вирішенням проблемних питань із обленерго  і облгазом у рамках своїх повноважень і законодавства, – зауважив О. Вадатурський. –   Відчувається неспроможність цих компаній співпрацювати в питаннях реалізації наших інвестиційних проектів. Хоча ми маємо дуже багато прикладів успішної співпраці з аналогічними компаніями в інших областях, за що ми їм дуже вдячні і постійно ставимо їх за зразок Херсонським та Запорізьким організаціям.

Щоб  якнайшвидше вирішити цю проблему та закінчити роботи в термін,  ми вирішили безпосередньо співпрацювати з підрядними організаціями, які займаються встановленням необхідного для підключення до мереж електро- та газопостачання обладнання.

– Мені особисто приємно,  що інвестиційні проекти нашої компанії знаходяться на  особистому контролі у керівників Запорізької ОДА  К. Бриля  та Херсонської ОДА А. Гордєєва та їхніх команд, – наголосив Олексій Вадатурський. –  До речі, на останній нараді в с. Біленьке був присутній голова Запорізької ОДА,  який детально ознайомився з ситуацією на будівельному майданчику та обговорив зі мною проблемні питання. Одразу відчувається його підтримка та зацікавленість в успішній реалізації проекту.

«На власні очі переконався, що все триває за планом і урочисте відкриття об’єкту буде проведено 15 червня, як і було обіцяно. Пишаюсь нашим інвестором і хочу подякувати Олексію Опанасовичу, за його відповідальність перед людьми… Пишаюся та мрію, аби кожна об’єднана громада Запорізької області знайшла такого інвестора, який вдихнув у село  нове життя та відродив віру людей у власне майбутнє», – опублікував на своїй сторінці у Фейсбук К. Бриль після відвідування будівельного майданчика в с. Біленьке.

– Варто зазначити, що наша компанія, окрім інвестиційних проектів, реалізовує  і соціальні. Зокрема ми облаштуємо місцеве футбольне поле натуральним зеленим покриттям та системою поливу Я думаю, це буде неочікуваний, але приємний сюрприз для  громади.  Крім того, що ми вже збудували та ввели  в експлуатацію комплекс очисних споруд для Біленьківців, ми обладнаємо ще й сучасний комп’ютерний кабінет у місцевому навчальному закладі, виконаємо облаштування парку відпочинку  на берегу Дніпра,  зробимо освітлення вулиць та ремонт дорожнього покриття в селі, – поділився приємною новиною очільник компанії «НІБУЛОН».

Детальніше з ходом будівництва об’єктів ви можете ознайомитися переглянувши наш фоторепортаж.

 

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.