Новий аграрний сезон «НІБУЛОН» розпочинає з новою сільгосптехнікою

29 березня на перевантажувальному терміналі компанії «НІБУЛОН» були презентовані вже доставлені в Україну сім нових тракторів Fendt 1038 VARIO, які «НІБУЛОН» придбав за зовнішньоекономічним контрактом із німецькою компанією AGCO International GmbH, а також вісім із 22 білоруських тракторів МТЗ 952.3.

«НІБУЛОН» доводить що, щоб бути успішною аграрною компанією в Україні, необхідно бути успішним в усьому – мати найкращу інфраструктуру зберігання зерна, найсучасніший флот та суднобудівний завод, бути кращим у будівництві, експорті і звичайно ж у вирощуванні сільськогосподарської продукції. У рамках реалізації масштабної інвестиційної  програми компанія будує елеваторні комплекси вздовж Дніпра, спускає унікальні судна зі сліпу власного заводу та розвиває судноплавство. Паралельно з реалізацією чергового етапу інвестиційної програми сьогодні «НІБУЛОН» проводить оновлення парку сучасних сільськогосподарських машин і техніки.

На початку року «НІБУЛОН» оголосив про плани щодо інвестицій в обсязі 6 млн дол. США в оновлення сільськогосподарської техніки. І ось є перші ластівки! 29 березня на перевантажувальному терміналі компанії «НІБУЛОН» були презентовані вже доставлені в Україну сім нових тракторів Fendt 1038 VARIO, які «НІБУЛОН» придбав за зовнішньоекономічним контрактом із німецькою компанією AGCO International GmbH, а також вісім із 22 білоруських тракторів МТЗ 952.3. У найближчі дні техніка поповнить парки всіх виробничих філій компанії та візьме участь у сільськогосподарському сезоні 2018 року, що значно прискорить терміни його проведення та покращить ефективність виконання робіт.

«НІБУЛОН» і Fendt об’єднують 20 років успішної співпраці. «НІБУЛОН» відкрив аграрному сектору України славнозвісну компанію Fendt і її техніку у  1998 році, коли вперше в Україні за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) був наданий кредит безпосередньо сільгоспвиробнику – компанії «НІБУЛОН». Кредитні кошти були спрямовані на розвиток нашої компанії, зокрема на закупку надсучасної німецької техніки фірми Fendt. На той час це була краща сільгосптехніка і одна з найбільших партій у світі, поставлених безпосередньо сільгосптоваровиробнику. Після успішного завершення програми МБРР відзначив роботу «НІБУЛОНа» іменною грамотою як найуспішнішу в рамках програми «Проект розвитку експорту». А на одній з виставок у Ганновері генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський був відзначений як керівник найбільшого кінцевого споживача тракторів Fendt.

Fendt 1038 – сучасний трактор, який один за продуктивністю здатний замінити  два трактори минулих випусків, що значно покращить продуктивність та скоротить агротехнічні терміни виконання польових робіт. Як повідомив начальник інженерно-сервісної служби компанії «НІБУЛОН» Роман Кузьмін, серед переваг цієї моделі перед її попередниками – потужність двигуна 396 к. с., автоматична дворежимна коробка перемикання передач, уперше застосований повністю автоматизований передній міст, котрий незалежно від оператора сам вмикається та вимикається при потребі тягового зусилля, система автоматичного водіння в полі. «Усе це дозволяє як економити паливо, так і покращити зносостійкість техніки за рахунок більшого ресурсу трансмісії та привідних механізмів», – зазначає Роман. Під час зустрічі з керівництвом Fendt на чолі з виконавчим директором компанії Петером-Йозефом Паффеном минулого місяця у м. Марктобердорф Олексій Вадатурський особисто взяв участь у тест-драйві нових тракторів Fendt 1038 і зізнався, що дуже задоволений новою технікою.

МТЗ 952.3 до цього часу постачалися виключно на європейський ринок (передусім Польща, Болгарія, Угорщина, Сербія), і цього року вперше з’явилися в Україні на полях компанії «НІБУЛОН».

«Усього компанія отримає 22 трактори цієї моделі, укомплектовані індивідуально під нашу компанію, – розповідає Роман Кузьмін. – А саме посиленою навіскою вантажопідйомністю 4 тонни, кондиціонером, великими баластними противагами для можливості роботи з іноземними просапними сівалками. Особливістю вказаної моделі є нове компонування двигуна потужністю 95 к. с.,  обладнаного інтеркулером,  у поєднанні з синхронізованою коробкою перемикання передач 14/4 та рівномірно рознесеною по осях вагою. Це дає змогу більш ефективно використовувати трактор на весняно-посівних роботах та сівбі озимих».

Як зазначалося раніше, окрім семи тракторів Fendt 1038 та двадцяти двох МТЗ 952.3, компанією укладені та виконуються угоди про поставку п’яти комбайнів  Case IH Axial Flow 6140, п’яти комбайнів  John Deere S760, шести культиваторів Tiger-Mate II, трьох сівалок Kinze 3000, дискової борони Lemken Rubin 6. Основними перевагами в роботі нової техніки є висока потужність і мінімальна витрата пального за максимальної продуктивності. І звичайно ж найкращі умови для роботи операторів.  

Для роботи з новою технікою запрошені кращі механізатори. Якісне обслуговування машинно-тракторного парку забезпечуватимуть інженери і механіки, які пройшли спеціальний курс підготовки. 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН