Новий універсальний перевантажувач на новому причалі

«НІБУЛОН» придбав новий універсальний перевантажувач, що відповідає всім сучасним вимогам та обладнаний за найкращими європейськими зразками портової техніки.

Навантажувальну машину Terex Fuchs MHL 385 F німецького виробництва буде встановлено на новозбудованому причалі  на перевантажувальному терміналі компанії в Миколаєві.

Terex Fuchs MHL 385 F – це універсальний мобільний високопродуктивний перевантажувач для задоволення різноманітних вимог сучасної портової логістики. На відміну від стаціонарних портальних або канатних кранів, цей мобільний навантажувач у найкоротший термін може бути доставлений у будь-яке місце призначення. Потужна гідравліка й абсолютно надійна статика забезпечують точну маневреність навіть при великих навантаженнях. Завдяки високопродуктивному та економічному дизельному двигуну потужністю 300 кВт, вильоту 22 м, двом приводам розвороту, система кругового огляду 360° і унікальній сервісній платформі Fuchs, мобільний перевантажувач MHL 385 F готовий до вирішення найскладніших завдань. Продуктивність машини ­– 350-400 т/год, а вантажопідйомність на гаку – 20 тонн. Висота огляду кабіни, що оснащена великими панорамними вікнами, які гарантують відмінний огляд,  сягає 8,7 м. На сьогодні це один з найпотужніших навантажувачів у лінійці німецького  виробника Terex Deutschland GmbH.

Варто зазначити, що це вже третій потужний перевантажувач, придбаний у компанії  Terex Deutschland GmbH. Так, попередні дві машини встановлено на понтонах проектів С14938 (несамохідний плавучий кран «Нібулонівець») та П-38 («Нібулонівець-2»).

Універсальна машина, призначена для навантаження/розвантаження різноманітних типів насипних вантажів, була придбана «НІБУЛОНом» для доведення обсягів перевезень сільгосппродукції Дніпром і Південним Бугом до позначки в 4 млн тонн на рік, що є сьогодні стратегічним напрямом роботи компанії. З цією метою «НІБУЛОН» збільшує чисельність вантажного флоту компанії, інтенсивно будуючи нові судна на власному суднобудівно-судноремонтному заводі, на якому паралельно триває масштабна реконструкція, а також розбудовує мережу перевантажувальних терміналів у різних областях України. 

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.