Новорічне привітання від Андрія Вадатурського

Усім співробітникам, партнерам, клієнтам і друзям компанії «НІБУЛОН».

Поки ми готуємося зустріти Новий рік, є над чим подумати. 2022-ий, безсумнівно, був одним із найважчих в історії нашої компанії та нашої країни.

Незважаючи на трагічні втрати та немислимі труднощі, ми встояли та зберегли «НІБУЛОН» разом. Це все завдяки стійкості та цілеспрямованості кожного працівника «НІБУЛОНа» – тих, хто воює на фронті, тих, хто бореться за виживання на окупованих територіях, і тих, хто продовжував з дня в день працювати, щоб «НІБУЛОН» залишався ключовою компанією в економіці України.

Свою важливу роль відіграли і наші партнери та клієнти. Без їхнього розуміння, довіри та порад ситуація була б набагато важчою.

Цього року я також дізнався, скільки у нас друзів і прихильників як в Україні, так і за кордоном. Їхня доброта та щедрість надихають.

Думаю, ми всі усвідомлюємо, що ми не просто працюємо на виживання «НІБУЛОНа», ми закладаємо основу для того, щоб компанія відігравала ключову роль у відбудові та економічному відновленні України.

Бажаю вам міцного здоров’я, сил та енергії у 2023-му році. Я переконаний, що «НІБУЛОН» продовжуватиме впроваджувати інновації та адаптуватися до багатьох викликів, які стоять перед нами. У найближчі місяці ми завершимо будівництво нового терміналу в Ізмаїлі, що підвищить конкурентоспроможність компанії та дозволить диверсифікувати нашу діяльність. Водночас ми сподіваємось, що деокупація південно-східних регіонів України призведе до відновлення найближчим часом роботи більшої кількості українських морських портів, включаючи Миколаїв, і дозволить нам розгорнути наш флот, який залишився заблокованим там.

Однак, дивлячись на наступний рік, ми повинні зупинитися на мить і визнати втрати, яких ми всі зазнали. Жорстокість війни важко усвідомити та прийняти.

Найтемніша година ночі настає перед світанком. Я впевнений, що «НІБУЛОНу» вистачить сил, щоб впоратися з викликами наступного року, і незабаром ми знову заживемо у світлі часи.

З вдячністю за підтримку та найкращими побажаннями у 2023 році

Андрій Вадатурський,

генеральний директор «НІБУЛОНа»

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.