Новозбудований термінал у Вознесенському районі всього за першу добу роботи прийняв майже 2000 тонн зерна

Новий високотехнологічний перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» в с. Бузьке Вознесенського району Миколаївської області, що був введений в експлуатацію лише декілька днів тому, уже може похвалитися своїм першим досягненням.

Так, тільки за першу добу роботи підприємство прийняло близько 2 тис. тонн зерна від сільгосптоваровиробників!

За словами директора філії Романа Чумаченка, за перший робочий день на підприємстві розвантажили більше 70 автомобілів. Завдяки сучасному обладнанню від кращих світових виробників процес розвантаження повністю автоматизований і відбувається дуже швидко, тож водіям не доводиться стояти в чергах. Зазначимо, що потужності термінала дозволяють приймати до 400 вантажівок за добу!

Загалом на термінал привозять високоякісну продукцію. Переважно це пшениця II-III класів та ячмінь, вирощені як на сусідніх філіях компанії, так і на фермерських господарствах Миколаївської області. Зокрема зерно сюди вже масово везуть аграрії Вознесенського, Веселинівського, Доманівського та Баштанського районів.

За підрахунками експертів, нова логістична система і сучасні технології зберігання зерна на філії «Вознесенська» дадуть можливість українським сільгоспвиробникам, які співпрацюватимуть з «НІБУЛОНом», отримати близько 10 мільйонів гривень додаткового прибутку, який вони зможуть направити на виплату заробітної плати та придбання паливно-мастильних матеріалів і нової техніки. Отже, місцеві аграрії, співпрацюючи з «НІБУЛОНом», отримують більш привабливу ціну на зернову продукцію при значно менших витратах на її транспортування.

Нагадаємо, що компанія власними зусиллями уже завершує днопоглиблювальні роботи на р. Південний Буг, у результаті чого судноплавними стануть 134 км цієї річки. Отже, вже найближчим часом, при накопиченні в ємностях нового термінала достатньої кількості зерна, підприємство розпочне масові річкові перевезення зерна з Вознесенська до Миколаєва, що, у свою чергу, суттєво зменшить навантаження на автошляхи області.

 

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН